Słoń odpala pierwszy singiel zapowiadający nowe wydawnictwo


2022.11.07

opublikował:

Słoń odpala pierwszy singiel zapowiadający nowe wydawnictwo

fot. mat. pras.

Po dwóch latach od ostatniej solowej płyty Słonia przyszedł wyczekiwany przez jego fanów moment zapowiedzi kolejnego krążka. „Zero Absolutne” to najnowsza epka, która ukaże się przy okazji premiery kontynuacji gry „M.E.A.T.”.

07.11.2022 jest dniem premiery tytułowego kawałka, który równocześnie promuje grę „M.E.A.T. II Absolute Zero”. Zarówno gra, jak i epka dostępne są w przedsprzedaży na stronie kampanii crowdfundingowej na Wspieram.to.

Na początku 2020 roku Słoń zelektryzował wszystkich informacją, że rozpoczyna swoją działalność w gamedevie. Jeszcze wiosną tamtego roku, wraz z założonym przez siebie niezależnym studiem Trippin Bears, ustanowił rekord w kategorii zbiórek crowdfundingowych z branży gamingu. To za jej sprawą wydał swoją pierwszą komputerową grę „M.E.A.T. RPG”.

Teraz przyszedł czas na jej kontynuację. Druga część będzie się jednak znacznie różnić od poprzedniej – „M.E.A.T. II Absolute Zero” będzie bowiem z krwi i kości shooterem. Poza emocjonującą rozgrywką, dla graczy – a zwłaszcza fanów Słonia – przygotowano autorską ścieżkę dźwiękową i dubbing w wykonaniu zarówno polskiego horrorcore’owca, jak i jego holenderskich przyjaciół z grupy Dope D.O.D.

Tagi


Polecane

Share This