Słoń szykuje epkę w duecie

Premiera jeszcze w tym roku.


2019.03.19

opublikował:

Słoń szykuje epkę w duecie

fot. Łukasz Jaszak

Zapytany niedawno przez jednego z fanów o plany wydania w 2019 nowej płyty, Słoń odpowiedział: – Druga połowa roku coś tam teges, ale ja nic nie wiem. Teraz raper nieco doprecyzowuje informacje, zapowiadając nie płytę, ale epkę. – Na drugą połowę roku jest w planach EP z kimś na spółkę. Jak myślisz, kto to? – czytamy na instagramowym profilu Słonia.

Wiemy, że w 2019 nie doczekamy się nowego materiału WSRH. Zarówno Słoń jak i Shellerini deklarują, że póki co skupiają się na solowych projektach. Słoń rozwiewa także nadzieje fanów, czekających na trzecią „Demonologię”. Wygląda więc na to, że poznański MC szykuje nowy rozdział w swojej karierze. Pod postem zaroiło się od komentarzy słuchaczy, próbujących odgadnąć, z kim Słoń połączy siły. Paluch, Opał, ReTo – oto najczęściej padające ksywki, jednak wydaje się, że każdy z tych strzałów jest chybiony.

Mam nadzieje, ze twoi fani nie obstawiają meczów w ten sam sposób Nie biorą nawet pod uwagę. To tym bardziej będzie „wtf” niespodzianka – napisał pod postem Słonia Chris Carson z Young Veterans. Słoń odpowiedział serduszkiem, potwierdzając tym samym, że typy fanów nie pokrywają się z tym, co szykuje artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🤔🤔🤔❓

Post udostępniony przez braindeadslon (@braindeadslon)

Polecane

Share This