Snoop Dogg komentuje ostatni singiel Tekashiego

Legendarny raper zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego kolegi po fachu


2020.05.11

opublikował:

Snoop Dogg komentuje ostatni singiel Tekashiego

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Tekashi wyszedł z wiezienia na początku kwietnia. Odsiedział zaledwie 17 miesięcy z zasądzonych dwóch lat, a resztę kary ma odbywać w areszcie domowym. Początkowo groziło mu nawet do 40 lat odsiadki, ale raper poszedł na współpracę ze służbami, wsypał parku kumpli i dzięki temu skrócono mu wyrok. Potem przyszła pandemia koronawirusa i ze względu na to, że jest on w grupie wysokiego ryzyka (ma astmę) pozwolono odbywać mu resztę kary w domu.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wigor, Lukasyno i Miodu w jednym numerze

W zeszłym tygodniu ukazał się jego pierwszy singiel po opuszczeniu więzienia. Utwór „Gooba” w rekordowym tempie stał się najczęściej oglądanym klipem na YouTube. O wszystkim poinformował na swoim Instagramie Elliott Wilson, Chief Contant Officer w Tidal. Posst skomentował Snoop Dogg, który raczej nie jest zbytnio zachwycony zamieszaniem wokół kontrowersyjnego rapera.

Przestańcie promować tego szczura – napisał Snoop – Wszystkie media promują donosicielstwo jako coś cool. Jestem wychowany według starych zasad. Pie****ć 69 i każdego kto mu pomaga – stwierdził raper.

Polecane

Share This