Snoop Dogg i The Game zorganizowali „szczyt gangów”. Raperzy chcą zmian

Share Tweet „Byliśmy odpowiedzialni za zabijanie siebie bardziej niż ktokolwiek


2016.07.20

opublikował:

Snoop Dogg i The Game zorganizowali „szczyt gangów”. Raperzy chcą zmian

„Byliśmy odpowiedzialni za zabijanie siebie bardziej niż ktokolwiek inny”.

Przed tygodniem Snoop Dogg i The Game wsparli działania policji próbującej utrzymać porządek na ulicach Los Angeles. Teraz raperzy wspólnie z islamskim działaczem Louisem Farrakhanem postanowili zorganizować w Mieście Aniołów spotkanie przedstawicieli zwaśnionych gangów – Crips, Bloods oraz innych grup działających w okolicy. Do spotkania, którego organizacji przyświecało hasło „Czas się zjednoczyć” doszło w minioną niedzielę w południowej części miasta. Zgromadzeni dyskutowali o tym, jak poprawić bezpieczeństwo na ulicach i zmienić zasady działań grupy na takie, które zminimalizują możliwość wyrządzania krzywd niewinnym.

Chcemy rozszerzyć zaproszenie do wszystkich Cripsów, Bloodsów, ESE-ów oraz członków innych gangów zarówno w naszym mieście jak i pobliskich. Potrzebujemy rozmowy o naszym wpływie na młodzież zamieszkującą nasze dzielnice, o tym jak stawać się lepszymi wzorcami do naśladowania dla naszych braci. Byliśmy odpowiedzialni za zabijanie siebie bardziej niż ktokolwiek inny – napisał na Instagramie The Game odnosząc się do niedawnych tragedii, w których policjanci zastrzelili dwóch uzbrojonych czarnoskórych mężczyzn. Zapraszając członków gangów na spotkanie Game apelował, by nie przynosić na nie broni i złych emocji. Nie potrzebujemy tam gorących głów i każdy kto będzie się zachowywał niewłaściwie, będzie usuwany z budynku – uprzedził raper kończąc swoją odezwę stwierdzeniem: Nie chcę zastawiać na was pułapek. Zróbmy inaczej niż dotychczas i pokażmy światu, że jesteśmy czymś więcej niż tylko problemem.

Czas pokaże, w jaki sposób inicjatywa Snoopa i The Game&#039a wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w Los Angeles, a także innych miastach w USA.

Polecane

Share This