Snoop Dogg “ugotował” prezentera CNN, po tym jak przyznał, że był na haju w Białym Domu

Amerykańskie media twierdzą, że najlepszy występ telewizyjny 2021 już za nami


2021.01.03

opublikował:

Snoop Dogg “ugotował” prezentera CNN, po tym jak przyznał, że był na haju w Białym Domu

Andy Cohen i Anderson Cooper w czwartkowy wieczór poprowadzili swoją tradycyjną transmisję sylwestrową na żywo z nowojorskiego Times Square. Tuż po północy Cohen i Cooper powitali w swoim programie Snoop Dogga.

Tak otwarcie mówisz o swoim paleniu, że chcę z tobą zagrać w grę o nazwie Have You Gotten High? – powiedział Cohen i wyjaśnił, że będzie podawał nazwy miejsc, a Snoop ma powiedzieć czy kiedykolwiek palił tam marihuanę.

SPRAWDŹ TAKŻE: Prezes TVP wychwala sylwestra TVP na antenie TVP. I krytykuje Polsat

Raper przyjął wyzwanie z zadowoleniem. Wkrótce potem Cohen zapytał Snoopa czy ten palił na jachcie i w Białym Domu. Po tym jak raper potwierdził, że palił w Białym Domu współgospodarz programu – Anderson Cooper wpadł w histeryczny śmiech, który nie opuścił go już do końca transmisji.

Andy wypytywał legendę zachodniego wybrzeża o kolejne miejscówki takie jak dom Marty Stewart, siedzibę CNN, mecz NFL czy bar micwę. Wbrew pozorom, są miejsca w których Snoop nie był zjarany. Sprawdźcie video w poniżej.

SPRAWDŹ TAKŻE: Paluch komentuje telewizyjne imprezy sylwestrowe: „Podstawiona publiczność tańczy z łapkami Orlenu”

Przypomnijmy, że jakiś czas temu, Snoop powiedział w wywiadzie, że „Still D.R.E.” nie jest kawałkiem Dr. Dre?

Mijają lata, a „Still D.R.E.” nadal pozostaje największym hitem Dr. Dre. Klip do pierwszego singla promującego album „2001” ma już ponad 770 mln wyświetleń na YouTube (sam kawałek i teledysk debiutowały w 1999 roku, ale dopiero w 2011 pojawiły się na oficjalnym kanale Dre). Okazuje się, że wbrew oficjalnym informacjom z creditsów, piosenka została w całości napisana przez JAYA-Z. Tak przynajmniej twierdzi Snoop Dogg, który pojawił się w „Still D.R.E.” gościnnie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dr. Dre pokazał w sądzie intercyzę. Żona nadal chce od niego dwóch milionów alimentów miesięcznie

Dotychczas wiedzieliśmy, że JAY-Z jest współautorem utworu, pod jego tekstem podpisali się również Dre, Scott Storch i Mel-Man. Goszcząc w audycji The Breakfast Club na antenie Power 105.1 Snoop Dogg zdradził, że rzeczywistość wyglądała nieco inaczej.

– On napisał gówno Dre i moje i to było bezbłędne. Napisał całą tę pieprzoną piosenkę. JAY-Z jest wspaniałym autorem. Pisze znakomite teksty dla siebie, więc teraz wyobraź sobie, że prosi go o to ktoś, kogo on naprawdę uwielbia. On kocha Dre i udowodnił to swoim długopisem. Jeśli cię ni kocham, nie mogę dla ciebie pisać – skomentował Snoop, dodając, że Hova napisał „Still D.R.E.” w pół godziny.

„Być może zrobi nam się niedobrze, ale może zobaczymy coś, czego nie dostrzegaliśmy wcześniej?”

Opublikowany przez cgm Niedziela, 3 stycznia 2021

Polecane

Share This