Sobota oddaje cenną pamiątkę

"Walczyłem z sentymentem w tej kwestii".


2021.07.21

opublikował:

Sobota oddaje cenną pamiątkę

fot. P. Tarasewicz

Po wydaniu płyty „Homo Sum” Sobota wrócił na dobre do rap gry. Raper równolegle planuje nadal rozwijać karierę sportową, zapowiadając kolejne pojedynki w barwach Fame MMA. Sobota stoczył póki co dla tej federacji jedną walkę. Szczecinianin musiał uznać wyższość Filipka, ale pokazał się z dobrej strony, więc zarówno on jak i Fame MMA są zainteresowani kontynuowaniem współpracy.

Mimo przegranej z Filipkiem raper otrzymał od federacji pamiątkowy puchar, który teraz przekazał na aukcję charytatywną, z której dochód ma wesprzeć leczenie niespełna rocznej Ingi, cierpiącej na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Cena wywoławcza wynosi 500 złotych. Licytacja potrwa do 6 sierpnia. Możecie wesprzeć leczenie Ingi, biorąc udział w licytacji bądź wpłacając pieniądze za pośrednictwem tej strony.

Walczyłem z sentymentem w tej kwestii, ale robię to, bo sprawa jest słuszna i jeżeli mogę pomóc, to POMAGAM. Przekazuje na licytację puchar z gali FAME MMA 8. Pomimo, że puchar nie jest zwycięski, to i tak ciężko mi się z nim rozstać 🙂 To symbol mojej ciężkiej pracy podczas przygotowań do gali, myślę jednak, że tutaj znaczyć to będzie dużo więcej. Możliwa wysyłka na terenie Polski, odbiór osobisty na jednym z koncertów lub w Szczecinie – komentuje Sobota.

Polecane

Share This