Sobota reklamuje salon depilacji laserowej

A przy okazji zdradza datę premiery nadchodzącego wydawnictwa.


2019.02.18

opublikował:

Sobota reklamuje salon depilacji laserowej

fot. P. Tarasewicz

Sporo dzieje się ostatnio wokół Soboty. W piątek do kin trafią „Kobiety mafii 2”, kolejna produkcja Patryka Vegi z udziałem szczecińskiego rapera. Artysta zapowiedział ostatnio nowy album „Urodzony by wygrać”, który nagrywa dla Stoprocent oraz mixtape, który wydaje we własnej wytwórni Sobota Flow.

Wiemy już, że przygotowany wspólnie z DJ-em Ace’em mixtape „Essa MC” ukaże się całkiem niedługo, bo już 25 lutego. – Zajebisty prezent w urodziny sobie zrobiłem… – skomentował na Instagramie Sobota, ogłaszając dziś datę premiery.

Film, płyta i mixtape to nie jedyne zajęcia, które pochłaniają uwagę rapera w ostatnim czasie. Sobota nakręcił także spot reklamowy dla salonu depilacji laserowej DepiLab.pl.

Mając w sumie 13 lat młodszą dziewczynę i jak włosy z głowy spadają na plecy to trzeba się tym zająć. Dementuję plotki o bólu, bo kilka razy udało mi się przysnąć podczas zabiegu. W temacie tatuaży – przeszkadzają i nie, bo na pewno w ich miejscach nie można działać laserem, ale okazuje się że można je sprytnie ominąć. Pytaliście też o efekt. No to dziewczyna się ślizga po brzuchu i nie musi odkurzać dywanu – napisał przy okazji publikacji materiału Sobota.

Tagi


Polecane

Share This