Sobota szydzi z odpowiedzi Jongmena i zapowiada nowy diss


2021.03.20

opublikował:

Sobota szydzi z odpowiedzi Jongmena i zapowiada nowy diss

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W czwartek w sieci pojawił się zapowiadany od jakiegoś czasu diss Jongmena wymierzony w Sobotę. Szef Shotgun Records odpowiadał nim na kawałki publikowane od trzech miesięcy przez Sobotą. Tego samego dnia Sobota podzielił się z fanami klipem do numeru „Murem za Sobotą”, ale nie można traktować go jako odpowiedź na diss Jongmena, ponieważ kawałek nagrano kilka miesięcy temu.

Sprawdź także: Jongmen dissuje Sobotę: „Chciał wykręcić aferę, by odwrocić uwagę, ale w prokuraturze usiadł ci*ą lagę”

Mordy, mamy to! Po dwóch miesiącach, na trzy dissy, mamy odpowiedź. Dzięki mordo. Sobuś to nie jest małe skur***wysyniątko i Sobuś powie, że to jest zajebisty beef i najlepszy numer w całej historii Jongmena. Ta afera dobrze na nas wpływa – komentował w stories na Instagramie Sobota, zastanawiając się, czy w przypadku tak długiego oczekiwania na odpowiedź możemy jeszcze mówić o beefie.

Sprawdź także: Goście Soboty wyzywają Jongmena od „pół cygańskich dzi**k”

Mimo iż Sobota całą płytę „Homo Sum” poświęcił na rozliczenie się z Jongmenem, nie zamierza na tym poprzestawać i zapowiada premierowy diss. W południe na jego kanale pojawi się klip do nowego kawałka, w którym Sobota ma odbić argumenty Jongmena. Raper podkreśla, że mimo iż jest na kwarantannie, przygotował i nagrał odpowiedź w zaledwie dwa dni.

Nie mogę się doczekać. To mój pierwszy w miarę beef, 20 lat w branży, 44 na karku! Tyle lat się ze wszystkimi lubiłem. O 12:00 premiera, a ja nie mogę spać. To jeszcze nie koniec, ale już blisko. Jaram się – zapewniał w nocy Sobota.

Polecane

Share This