Sobota twierdzi, że temat jest załatwiony – Jongmen pisze: „Nie wierzcie w słowa kapusia Soboty”


2020.11.20

opublikował:

Sobota twierdzi, że temat jest załatwiony – Jongmen pisze: „Nie wierzcie w słowa kapusia Soboty”

Przypomnijmy, że w wywiadzie udzielonym Mateuszowi Kaniowskiemu, Sobota przyznał, że jego spór z Jongmanem został zakończony.

– Jestem niewinny. Tak zdecydowali odpowiedni ludzie, po wieloletnich wyrokach. Sprawa została załatwiona jakiś miesiąc temu. Mój człowiek spotkał się z człowiekiem Jongmana i wszystko rozstrzygnęli – twierdzi Sobota w wywiadzie Mateusza Kaniowskiego.

W najnowszym wywiadzie Sobota twierdzi, że sprawa między nim a Jongmanem została załatwiona przez osoby z „dużym doświadczeniem” w tego typu tematach. Raper twierdzi, że osoby po wieloletnich wyrokach reprezentującego jego jak i Jongmana usiadły, sprawdziły papiery i rozstrzygnęły spór na korzyść Soboty.

– Dlatego wszystkie filmy, w których się wypowiadaliśmy na te tematy znikły z sieci – zarówno ode mnie jak od Jongmana – mówi Sobota.

Wiadomo, że łatwo jest wziąć 30 kolegów i komuś naubliżać ale żeby coś odkręcić, to do tego trzeba mieć charakter i jajca. I 30 kolegów do tego nie wystarczy – dodał raper, pytany dlaczego nikt oficjalnie o tym wcześniej nie mówił.

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

Do słów rapera ze Szczecina szybko odniósł się Jongman:

– Nie wierzcie kapusiowi Sobocie. Bezczelny farmazon. Tyle w temacie – napisał na swoim story Jongmen.

Na ten post po godzinie zareagował też Sobota:

– Jongmen, teraz tylko chujo*o robisz ludziom, którzy za Ciebie poręczyli. Jeżeli Sobota to farmazon, to gdzie są twoje prawdziwe filmiki, których tyle miałeś na Insta. Kapuś? Naucz się tego słowa i zdecyduj czy kapuś czy potwierdzenie 60??

Wygląda na to, że panowie mają dwa różne spojrzenia na sytuację, w której się znaleźli…

 

Polecane

Share This