Sobota wystąpił na weselu

"Słyszałem, że to ujma dla artysty".


2021.07.22

opublikował:

Sobota wystąpił na weselu

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Sobota w przeszłości niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów. W weekend zrobił to ponownie, pojawiając się niespodziewanie na weselu dwójki słuchaczy. Artysta pochwalił się na fanpage’u zdjęciem z uroczystości.

Można by powiedzieć, że grałem do kotleta. Słyszałem nawet, że to ujma dla artysty. Ale od kiedy fan jest ujmą. Jagoda i Damian na pierwszy taniec wybrali utwór: „Jesteś już mój, jesteś już moja”… Zrobiliśmy im niespodziankę. Utwór zagrałem live, wiem, że cała choreografia poszła się… Nie wiedzieli o tym do momentu, w którym zacząłem śpiewać. Sprawianie wam radości i takie niespodzianki to mega prezent dla mnie 🙂 Młodej parze, która mam nadzieję, że już grzeje tyłek na plaży w podróży poślubnej jeszcze raz Wielka Essa! – czytamy na profilu artysty.

Po komentarzach fanów widać, że inicjatywa spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, są już nawet kolejne zaproszenia dla rapera. Nie mamy nagrania z wesela, dlatego zamiast niego przypominamy oryginalny klip do „Jesteś już mój, jesteś już moja”.

Polecane

Share This