Sokół: „Ależ to wyszedł kawałek. Módlcie się o taboret przy pierwszym odsłuchu”

Raper podgrzewa atmosferę.


2021.07.16

opublikował:

Sokół: „Ależ to wyszedł kawałek. Módlcie się o taboret przy pierwszym odsłuchu”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Po znakomitym solowym debiucie – jak dziwnie to nie zabrzmi w kontekście artysty o takim stażu – fani Sokoła czekają na jego nowy album. Artysta od czasu do czasu podgrzewa atmosferę, a to sugerując, że warto zacząć obserwować jego profil na Spotify, a to przypominając o zasubskrybowaniu kanału Prosto.

Nie denerwujcie się, płyta serio jest na ukończeniu 🙂 Gościnne zwrotki też. Ten rok będzie ciekawy – zapewniał na początku marca artysta, potwierdzając, że możemy się spodziewać nowych rzeczy. Featy istotnie już się pojawiają – w ostatnich miesiącach słyszeliśmy Sokoła na płytach Kosiego, Rycha czy Hinola, wygląda na to, że wkrótce otrzymamy także nowości sygnowane ksywką szefa Prosto.

Ależ to wyszedł kawałek. Módlcie się o taboret przy pierwszym odsłuchu”.

EDIT: Ale będę dawkował, zaczniemy delikatnie?? – wpis o takiej treści pojawił się na facebookowym profilu artysty, przyprawiając fanów o szybsze bicie serca. Kiedy możemy się spodziewać nowości? Tego Sokół na razie nie zdradza.

Sprawdź także: Wini: „Dla ludzi o popularności takiej, jaką ma Quebonafide, pewne miejsca są już zamknięte”

Sokół za kulisami nowego klipu Quebonafide

W przeszłości drogi Sokoła i Quebonafide krzyżowały się niejednokrotnie. Kilka lat temu szef Prosto zaprosił Que na koncert z okazji XV-lecia swojego labelu, później propsował go choćby w kawałku „Chcemy być wyżej” nagranym na potrzeby projektu Tymczasem. Quebonafide zaprosił Sokoła do kawałka „Gazprom” z ubiegłorocznego „ROMANTIC PSYCHO”, teraz panowie ponownie przecięli się na stopie zawodowej – autor „Wojtka Sokoła” pojawia się obok m.in. Kukona w klipie do „Benz-Dealera”, opublikowanego wczoraj singla Que i Tommy’ego Casha. Większość z Was na pewno wychwyciła Sokoła w teledysku, ale jeśli nie, to obejrzyjcie uważniej ujęcia realizowane w celi. Z pomocą przychodzą także zdjęcia zza kulis, które pojawiły się na instagramowym profilu Sokoła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez S■K■Ł (@wojteksokol)

Polecane

Share This