Sokół i Marysia Starosta zapraszają na darmowy koncert


2014.07.24

opublikował:

Sokół i Marysia Starosta zapraszają na darmowy koncert

W podziękowaniu za platynową sprzedaż płyty „Czarna biała magia” wytwórnia Prosto przygotowała niespodziankę – 8 sierpnia na Warszawskim Placu Zabaw odbędzie się wyjątkowy, całkowicie darmowy plenerowy koncert Sokoła i Marysi Starosty. Oprócz materiału z tego krążka oraz z płyty „Czysta brudna prawda”, usłyszymy też Sokoła ze starszych projektów, a podczas całego występu na specjalnie przygotowanych ekranach wyświetlane będą kontrolowane przez DJ-a Steeza perfekcyjnie zgrane z muzyką wizualizacje, które stały się już wizytówką grupy podczas trasy promującej ostatni album. Tego wieczoru Sokół i Marysia odbiorą także złote i platynowe płyty przyznane przez ZPAV za sprzedaż albumu „Czarna biała magia”.

Ponadto swoje miejsce będzie miała premiera długo oczekiwanego teledysk do utworu „Zepsute miasto” wyprodukowanego przez legendarnego DJ-a Premiera. Jest to fabularny, filmowy obraz, który trzeba będzie obejrzeć kilkukrotnie, żeby odnaleźć wszystkie smaczki i nawiązania do twórczości Sokoła.

{reklama-hh}

Przed koncertem Sokoła i Marysi zagrają trzy ekipy z Prosto. Nazwy zespołów poznamy wkrótce.

Po koncertach odbędzie się afterparty w ramach największego rapowego wakacyjnego cyklu – Rap History Warsaw The Videos Block Party. Całą noc Blekot i Steez zagrają z dachu videosety, które będą wyświetlane na dwóch ekranach.

Tego wieczoru będziecie także mogli zrobić zakupy na specjalnym stoisku Prosto, które szykuje wyjątkowe zniżki na wybrane produkty.

Uwaga – wszyscy, którzy spędzają ten okres poza Warszawą, będą mogli obejrzeć stream z wydarzenia na ProstoTV.

19:00 – start / teledyski Prosto na dużym ekranie

21:30 – koncerty kozackich ekip z Prosto

22:30 – odebranie platynowych płyt i premiera klipu „Zepsute Miasto”

23:00 – koncert Sokół i Marysia Starosta x Steez83

24:00 – afterparty Rap History Warsaw The Videos

Plac Zabaw, ul. Myśliwiecka 9, Warszawa

08.08 – wstęp bezpłatny

Polecane

Share This