Sokół ocenia „ROMANTIC PSYCHO” Quebonafide z perspektywy roku od premiery

Quebo jest autorem najlepiej sprzedającej się płyty w 2020 roku w Polsce.


2021.04.12

opublikował:

Sokół ocenia „ROMANTIC PSYCHO” Quebonafide z perspektywy roku od premiery

fot. P. Tarasewicz

Poprzedzona kapitalną i pełną zaskoczeń kampanią promocyjną płyta „ROMANTIC PSYCHO” Quebonafide była najlepiej sprzedającym się wydawnictwem muzycznym w 2020 roku w Polsce. Krążek szybko pokrył się platyną, latem uzyskał status podwójnej platyny, a na początku października ZPAV poinformował o przyznaniu mu potrójnego wyróżnienia. „ROMANTIC PSYCHO” przyniosło m.in. gigantyczny hit „BUBBLETEA” z gościnnym udziałem Darii Zawiałow czy kawałek „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, w którym Quebonafide zaatakował Sebastiana Fabijańskiego.

Gdyby Quebo mógł promować swoją płytę trasą koncertową, z pewnością jej sprzedaż byłaby jeszcze lepsza, a my pewnie poznalibyśmy kolejne elementy układanki tworzącej pełny projekt „ROMANTIC PSYCHO”. Póki co pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że raper wróci na scenę tak szybko jak będzie to możliwe i wracać do jego albumu. Jak z perspektywy 12 miesięcy krążek ocenia Sokół, który pojawił się gościnnie w kawału zatytułowanym „GAZPROM”?

Kubuś rok temu pozamiatał scenę podczas pandemii. To był dość dziwny czas i ta płyta wpasowała się w niego idealnie – przyznaje artysta.

Sprawdź także: Miss Ti wróciło w nowym miejscu. Quebonafide wyjaśnia, czy marka na stałe zniknęła z Warszawy

Od premiery „ROMANTIC PSYCHO” Quebo opublikował jeszcze dwa single – nagrany wspólnie z Forxstem „TEEN KASIA” oraz „MATCHA LATTE” z gościnnym udziałem Micka Jenkinsa (producentem tego numeru jest Onra). Póki co brak jednak informacji na temat planów wydania nowej płyty. W 2021 roku album ma natomiast wydać Sokół. Artysta zdradził niedawno, że następca świetnie przyjętego „Wojtka Sokoła” jest już na ukończeniu.

 

Polecane

Share This