Sokół propsuje jednego z nowych podopiecznych Quebo

"Ile wart ten hajs, jeśli w głębi duszy jesteś fałszywym śmieciem" - słyszymy w refrenie Detergentu


2021.07.30

opublikował:

Sokół propsuje jednego z nowych podopiecznych Quebo

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Kosa jest raperem i producentem, mocno związanym z Krakowem i polską sceną muzyki elektronicznej. Rapowo, ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Bedoes, Kubi Producent, Forxst czy Kukon. Jeśli chodzi o produkcję muzyczną, jest współtwórcą firmy Czeluść, która przyczyniła się w Polsce do zmiany postrzegania elektroniki i stworzyła artystom muzyki elektronicznej warunki do rozwoju i zarobku w tym fachu.

Do sieci trafił właśnie jego klip, do kawałka „Detergent”, który zapowiada legany debiut Kosy, zatytułowany „Organiczne Związki Liryczne”.

Jak czytamy w notce prasowej na temat albumu, wydawnictwo jest esencjonalną miksturą przeżyć, wewnętrznych rozterek i komentarzy do otaczającego nas świata. Słuchając tego projektu, doznamy pełnej palety emocji, od żalu i smutku, przez lęk i strach, kończąc na pełnej radości. Za muzykę w dużej mierze odpowiada sam Kosa, wsparty świetnymi producentami, takimi jak Forxst, SecretiveSuicide czy Eyecontact. Wokalistę wspomogli również pierwszoligowi raperzy: Jan Rapowanie i Kukon. Swojego anielskiego głosu użyczyła Paulina Talarska aka Linda, którą usłyszycie w utworze “Flara”, oraz wszystkich chórkach na albumie.

Wczoraj numer zapowiadający album Kosy dostrzegł Wojtek Sokół, który zamieścił klip na swoim Facebooku.

– Dawno nie widziałem nic lepszego – napisał weteran warszawskiej sceny.

Jeden z komentujących fanów napisał pod postem:

– To fakt piękny tekst, zarapowane i zaśpiewane tragicznie 🤷‍♂️

– A moim zdaniem dokładnie tak jak ma być – odpowiedział Sokół.

A wam jak podoba się „Detergent” Kosy?

Album Kosy możecie zamówić po kliknięciu na okładkę poniżej.

Polecane

Share This