Sokół za kulisami prac nad „Chcemy być wyżej” Sitka

Zobaczcie pierwszy odcinek cyklu dokumentującego prace nad cyklem "Projekt Tymczasem".


2018.08.22

opublikował:

Sokół za kulisami prac nad „Chcemy być wyżej” Sitka

fot. P. Tarasewicz

Poznaliśmy szczegóły patronowanego przez EB Projektu Tymczasem. Dotychczas wiedzieliśmy, że w akcję zaangażowani są Sokół, Pezet, Sitek, DJ Steez, Żabson i Zeppy Zep, teraz okazuje się, że przedsięwzięcie ma jeszcze większy rozmach. Jesienią odbędzie się wyjątkowy koncert, w którym oprócz wymienionych wyżej artystów będą uczestniczyć także Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu Tymczasem – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu – informują organizatorzy.

Jednym z elementów akcji jest także przygotowanie nowych wersji utworów artystów zaangażowanych w projekt. W sieci pojawił się mini dokument, podczas którego możemy przyjrzeć się pracy Sokoła, DJ-a Steeza i Zeppy Zepa nad kawałkiem Sitka „Chcemy być wyżej”. Wkrótce powinniśmy poznać efekty pracy.

 

Polecane

Share This