Sokół wspomina awanturę z udziałem Bonsona: „Wariat wybił jego głową szybę w furze”

"To były prawdziwe skaryfikacje uliczne, nie takie co sobie robisz w studio skalpelem".


2022.07.17

opublikował:

Sokół wspomina awanturę z udziałem Bonsona: „Wariat wybił jego głową szybę w furze”

fot. P. Tarasewicz

Fanów Bonsona czeka w tym roku jeszcze dużo dobrego. Raper szykuje solowowy krążek dla Def Jamu, a także płytę nagraną w duecie z żoną. Premiera nagranego z Izabelką singla „Chlebek” skłoniła Sokoła do wspomnienia hardcore’owej anegdoty (choć właściwie opowieści mrożącej krew w żyłach) z udziałem szczecińskiego rapera.

– Jak Bonson nie miał jeszcze tatuaży na japie, to byliśmy razem na jednej awanturze we Wrocławiu i tam pechowo on tak się poślizgnął podczas szamotaniny, że wariat wybił jego głową szybę w furze. To były prawdziwe skaryfikacje uliczne, nie takie co sobie robisz w studio skalpelem. Dziś ma już bazgroły na połowie facjaty, wciąż jak się widzimy to nie bierzemy jeńców, a ja chcę tylko powiedzieć, że jest to mega skumplowana ze mną para (i tu wkracza Izabelka cała na czarno). Kocham, szanuję i pozdrawiam – napisał Sokół, dzieląc się „Chlebkiem” z fanami.

Płyta Bonsona i Izabelki ma się ukazać nakładem Corleone Records. „Chlebek” jest trzecim singlem wybuchowego duetu po „Złotej klatce” i „Serdecznych życzeniach”.

Polecane

Share This