Solar i Białas przestali obserwować się na Instagramie, a potem wypuścili nowy singiel

Mimo wszystko część słuchaczy dała się nabrać.


2023.12.05

opublikował:

Solar i Białas przestali obserwować się na Instagramie, a potem wypuścili nowy singiel

fot. mat. pras.

W najbliższy piątek w warszawskiej Stodole będziemy świadkami scenicznego powrotu duetu Solar/Białas. Artyści szykują przełomowy set, który ma być przeprawą przez ich 15-letnią karierę.

Mimo iż koncert za pasem, to kiedy artyści przestali wczoraj obserwować się wzajemnie na Instagramie, w mediach społecznościowych nie brakowało głosów słuchaczy wietrzących konflikt. Nic z tych rzeczy, pojawiające się w sieci hasło „Mamy ciężko” to nic innego jak tytuł nowego singla, który o północy trafił do serwisów streamingowych.

„Zawsze razem i zawsze pod prąd. Solar i Białas wspólnie tworzą historię już od ponad 15 lat. Współpraca zapoczątkowana w 2008 roku przerodziła się w przyjaźń, a jej owocem stał się jeden z najbardziej wpływowych duetów na polskiej scenie muzycznej.
Już 8 grudnia czeka nas przekrojowa podróż po ostatnich 15-tu latach twórczości Solara i Białasa oraz przeplecionych z nimi pięciu erach wytwórni SBM. Pierwszy taki koncert można było zobaczyć na tegorocznym SBM FFestivalu, a jego zreinterpretowaną, wzbogaconą o nowe elementy wersję duet wraz z gośćmi zaprezentuje w klubie Stodoła” – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Polecane

Share This