Spice Girls ponownie razem

Girl power forever?


2018.02.05

opublikował:

Spice Girls ponownie razem

foto: Instagram

Wszystkie członkinie Spice Girls spotkały się, wywołując lawinę domysłów na temat planowanego wznowienia działalności. Victoria Beckham aka Posh Spice opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym są także Melanie “Sporty Spice” Chisholm (Mel C), Emma “Baby Spice” Bunton, Melanie “Scary Spice” Brown (Mel B) i Geri “Ginger Spice” Horner. Wokalistki spotkały się w piątek z byłym managerem Simonem Fullerem.

Brytyjska bulwarówka „The Sun” powołując się na własne źródła donosi, że Spice Girls rozważają kilka projektów, w tym udział w chińskim talent show, gdzie panie miałyby być jurorkami. Według „The Sun” nie ma jednak mowy o trasie koncertowej. Nieoficjalnie mówi się, że za reaktywację każda z wokalistek zarobi 10 mln funtów.

Spice Girls były popowym fenomenem drugiej połowy lat 90.. Karierę grupy rozpoczął przebojowy singiel „Wannabe”. Do dziś płyty Spice Girls sprzedały się w nakładzie przekraczającym 85 milionów kopii. Ostatni raz Spicetki wystąpiły wspólnie podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Polecane

Share This