Spinache rusza w trasę. Wkrótce nowy klip

Teaser teledysku już w sieci.


2015.03.16

opublikował:

Spinache rusza w trasę. Wkrótce nowy klip

Spinache rozpoczyna trasę koncertową, na której wykonywać będzie materiał z ostatniego solowego albumu (recenzja). W najbliższych tygodniach artysta pojawi się w Olsztynie, Wydminach, Białymstoku, Łodzi i we Wrocławiu. Na scenie Spinache`owi towarzyszyć będą kontrabasista Stan Michalak, DJ Tort oraz Spisek Jednego.

Stan Michalak jest stypendystą Alban Berg Fundation w Wiedniu. Muzyk od lat związany jest z artystyczą sceną Berlina. Nagrywał z H. J. Roedeliusem, pionierem współczesnej muzyki elektronicznej . Współpracował przez wiele lat z amerykańską gwiazdą Earthą Kitt. DJ Tort – DJ i producent. Jedna trzecia zespołu Rasmentalism, współpracował m.in. z Te-trisem i Pelsonem. Spisek Jednego – DJ i producent – Night Marks Electric Trio, Electro-Acoustic Beat Sessions, współpracuje z Pauliną i Natalią Przybysz w ramach projektu Archeo.

Oprócz trasy, Spinache wspólnie z UrbanRec zapowiadają premierę nowego wideo. Premiera klipu odbędzie się w ostatni poniedziałek marca na kanale wytwórni. Na razie możemy zobaczyć krótki teaser.

Najbliższe koncerty Spinache`a:

19.03 – Olsztyn – Nowy Andergrant

20.03 – Wydminy – Pub Art Kino

21.03 – Białystok – Herkulesy

29.03 – Łódź – Radio Łódź

10.04 – Wrocław – Neon Side

Tagi


Polecane

Share This