Spotkaj się z gwiazdami FreeFormFestival 2010

"Grolsch Hours" po raz drugi


2010.10.07

opublikował:

Spotkaj się z gwiazdami FreeFormFestival 2010

Jesteś fanem sztuki niezależnej? Pasjonujesz się nowymi brzmieniami? Cenisz artystów nietuzinkowych i oryginalnych, którzy kroczą własną, artystyczną drogą? A może miałbyś ochotę z nimi porozmawiać? Okazja ku temu nadarzy się już wkrótce. W trakcie kolejnej odsłony „Grolsch Hours” w ramach tegorocznego FreeFormFestivalu odbędą się spotkania z gwiazdami festiwalu, reprezentującymi różne odmiany elektroniki oraz ambitnego popu. Na spragnionych muzycznych wrażeń czekają wejściówki i możliwość rozmowy z gwiazdami festiwalu.

Każdy uczestnik festiwalu będzie miał okazję wziąć udział w ekskluzywnych spotkaniach z artystami występującymi na FreeFormFestival. Wystarczy wysłać maila na adres: spotkaniezgwiazda@freeformfestival.pl z którym artystą chcesz się spotkać i dlaczego… Maile można przesyłać do 12 października. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową i telefoniczną przez organizatorów festiwalu, agencję koncertową Good Music Production. Wejściówki czekają na tych, którzy w kreatywny sposób przekonają, dlaczego to właśnie im należy przyznać zaproszenie na spotkanie z gwiazdą. Udział w spotkaniu bez uprzedniego potwierdzenia będzie możliwy tylko w przypadku wolnych miejsc. Spotkania przeznaczone są tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Od 15 do 16 października z polskimi fanami spotkają się olśniewające muzycznie i wizerunkowo gwiazdy nowoczesnego, ambitnego popu – Goldfrapp oraz Robyn. Doborowy kobiecy skład uzupełni Speech Debelle, laureatka zeszłorocznej nagrody Mercury Music Prize. Sporej liczby uczestników spodziewamy się również w trakcie spotkań z reprezentantami wciąż aktualnej i prężnie działającej sceny indie/ nu rave The Whip oraz niedoścignionymi mistrzami instrumentalnego hip hopu i samplodelii – Coldcut i DJ Krushem – mówi Michał Zioło z Good Music Productions, organizator FreeFormFestival. Trudno nie wspomnieć tu o polskich wykonawcach sceny niezależnej: Novika, Igor Boxx (połowa duetu Skalpel) oraz objawienie roku, łódzko-wrocławskie trio Kamp! również zapowiedziało swoją dostępność dla fanów wtrakcie „Grolsch Hours”. Spotkania, podobnie jak w zeszłym roku, odbywać się będą według ściśle określonego planu, najczęściej po występach artystów.


FreeFormFestival 2010

15 – 16 października 2010

Centrum Kultury Koneser

Warszawa, ul. Ząbkowska 27/31

Ceny karnetów dwudniowych:

od 1 października – 180zł

Ceny biletów jednodniowych:

od 1 października – 110zł, w dniu festiwalu – 130 zł

Sprzedaż biletów: Eventim www.eventim.pl oraz za pośrednictwem www.goodmusic.com.pl

Polecane

Share This