Spotkaj się ze Skunk Anansie w Warszawie

A w CGM.pl wkrótce wywiad... O co chciałbyś zapytać Skin i spółkę?


2012.09.20

opublikował:

Spotkaj się ze Skunk Anansie w Warszawie

W poniedziałek, 17 września, ukazała się w Polsce znakomita szósta studyjna płyta bardzo lubianej w Polsce brytyjskiej grupy Skunk Anansie – „Black Traffic”. Dobra wiadomość dla polskich fanów formacji – w ramach promocji krążka kwartet pojawi się w naszym kraju!

Charyzmatyczna Skin, multiinstrumentalista Ace, zwariowany basista Cass Lewis i będący siłą spokoju perkusista Mark Richardson przylecą do Polski w najbliższy piątek, 21 września. O godzinie 17:00 muzycy spotkają się z polskimi fanami w warszawskim EMPiK-u Junior. Będzie szansa na zdobycie autografu na płycie „Black Traffic” oraz zrobienie sobie zdjęcia z muzykami.A już wkrótce na CGM.pl wywiad ze Skunk Anansie. Jeśli chcecie przyłożyć w jakiś sposób do niego rękę, wyślij jeszcze dziś na adres redakcja@cgm.pl pytanie, jakie chciałbyś zadać zespołowi. Być może przekażemy je członkom kapeli!

Nad albumem „Black Traffic” Skunk Anansie pracowali w pracowali w Londynie i Los Angeles. Za konsoletą siedział Chris Sheldon (Foo Fighters, Biffy Clyro, Pixies), zaś za miksy odpowiadali Jeremy Wheatley oraz Adrian Bushby. Powstało 11 znakomitych, pełnych energii i emocji kawałków. W jednym z nich, „Spit You Out”, pojawiają się gościnnie muzycy Shaka Ponk. „Dziś, po tylu latach, potrafimy powiedzieć to, co chcemy w sposób bardziej zwięzły oraz mocno przyłożyć, gdy jest taka potrzeba. Jesteśmy niczym poczwórny miecz trafiający prosto w serce” – mówiła o płycie Skin.

Na pierwszy singel wybrana została kompozycja „I Believed In You”. Krążek jest również dostępny w wersji poszerzonej z DVD (raport ze studia, wywiady, niepublikowane wcześniej zdjęcia), w limitowanej edycji winylowej, a także w specjalnym kolekcjonerskim boxie i w formie plików dźwiękowych.

Skunk Anansie otworzyli płytą „Black Traffic” nowy rozdział w swojej wspaniałej karierze. Krążek ukazuje się bowiem nakładem założonej przez muzyków wytwórni Boogooyamma i we współpracy dystrybucyjnej z earMUSIC/Warner. „Według mnie, to dużo lepsza płyta niż »Wonderlustre«, na której przecież było parę świetnych numerów. Wracamy, i niech mnie szlag trafi, jeśli nie będziemy się rozkoszować każdą minutą czasu, który mamy” – mówi o Skin. Niesamowitą okładkę piątego studyjnego krążka Anglików wykonał Stuart Weston.

Polecane

Share This