Spring Love Festival z udziałem Indili przełożony


2015.05.11

opublikował:

Spring Love Festival z udziałem Indili przełożony

Spring Love Festival z udziałem Indilii, który miał się odbyć 22 maja w hali Torwar w Warszawie został przełożony. Nowa data wydarzenia to 15 listopada. Z racji na jesienny termin z nazwy wydarzenia zniknie pierwszy człon.

Gwiazdami imprezy – tak jak to było zapowiadane – będą Indila, LemON i Zagi. W nowym terminie w Warszawie nie pojawi się Natalia Przybysz. W jej miejsce wystąpi Ania Dąbrowska.

Wydarzenie odbędzie się w hali Torwar w Warszawie. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność. Osoby, którym nowa data festiwalu nie będzie odpowiadać będą miały przez najbliższe dwa tygodnie, czyli do 22 maja, możliwość dokonywania zwrotów. Fani, którzy nabyli wejściówki w punktach sprzedaży, powinni w tym celu udać się w to miejsce wraz z biletem i paragonem lub fakturą. W przypadku nabycia biletów za pośrednictwem stron internetowych, należy kontaktować się drogą mailową z każdym z tych podmiotów, u którego bilety zostały zakupione w celu otrzymania informacji o możliwości zwrotów. Trwa już także sprzedaż biletów na Love Festival w nowym terminie. Można je nabywać za pośrednictwem Eventim.pl. 

Polecane

Share This