Steez kończy rok, wydając solową płytę

Producent zapowiada tym samym nową linię wydawniczą labelu 2020.


2020.12.08

opublikował:

Steez kończy rok, wydając solową płytę

fot. P. Tarasewicz

PRO8L3M przygotował dużo dobrego dla fanów na końcówkę 2020 i początek przyszłego roku. W przyszłym tygodniu do rąk słuchaczy trafią winylowe wydania albumu „Art Brut 2”, na początku 2021 pojawi się mixtape, który jest rekompensatą za konieczność odwołania trasy Block Party. To jednak nie koniec, bowiem jeszcze w tym roku doczekamy się solowego materiału Steeza. „Lost Tapes” ma trafić do fanów jeszcze przed świętami.

Trochę nowej starej muzyki ode mnie. „Lost Tapes” to nowa mini-seria wydawnicza labelu 2020. Będziemy w niej prezentowali różnych producentów, których na co dzień możecie znać ze współpracy z artystami labelu. Na pierwszy ogień idzie moje 18 niepublikowanych do tej pory oficjalnie bitów – poinformował wczoraj Steez.

Część zawartości „Lost Tapes” fani mogli już usłyszeć w „Audiencji” Steeza na antenie Newonce Radio, część zostanie upubliczniona po raz pierwszy. Artysta zapowiada wydawnictwo utworem „Cells 224” z wokalami FKA Twigs. Na płycie znajdzie się naturalnie wersja instrumentalna.

Polecane

Share This