Sting w dwóch polskich miastach


2023.11.20

opublikował:

Sting w dwóch polskich miastach

fot. mat. pras.

Kiedy Sting ogłasza daty światej trasy koncertowej, pewnym jest, że dotrze także do Polski. Tak też jest tym razem – w ramach przyszłorocznego tournee artysta odwiedzi nasz kraj, by dać dwa koncerty. 6 czerwca Sting zagra w trójmiejskiej Ergo Arenie, 7 czerwca będzie można go zobaczyć w Atlas Arenie w Łodzi. Ogólna sprzedaż biletów na oba koncerty rozpocznie się w piątek 24 listopada o 10.00 na LivNation.pl. Już w środę 22 lipca od 10.00 wejściówki będą mogli kupić klienci Citi Handlowego, a od 12.00 także Ticketmastera.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: „Fields of Gold”, „Roxanne”, „Every Breath You Take”, „Message in a Bottle” i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a The Guardian z kolei opisuje artystę jako „bezkonkurencyjnego kompozytora kunsztownego popu”.

Tagi


Polecane

Share This