Stonesi powracają do Warszawy

Niezwykły koncert w ramach Undercover Festival już 25 sierpnia na antenie Polsatu


2023.08.09

opublikował:

Stonesi powracają do Warszawy

Znamy dziesiątą gwiazdę Undercover Festival – festiwalu tribute bandów, światowego fenomenu zespołów, które odwzorowują wizerunki i twórczość
największych, muzycznych gwiazd. Do grona artystów wykonujących światowe przeboje dołącza grupa Not The Rolling Stones, która w ramach zapowiedzi swojego
koncertu wystąpiła na dachu Sali Kongresowej w Warszawie. Nie był to przypadkowy wybór. Ich pierwowzór ponad pół wieku temu dał koncert we wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki.

Kiedy w roku 1967 Stonesi po raz pierwszy przyjechali do Polski, tysiące ludzi próbowało sforsować wejście do Sali Kongresowej. Na drodze stanęła im Milicja
Obywatelska, która – chcąc powstrzymać zagorzałych fanów – wykorzystała oddział konny i wozy opancerzone z karabinami maszynowymi na wieżyczkach, gaz łzawiący i armatki wodne. Pragnienie poczucia wolności było jednak znacznie silniejsze niż siła narzędzia wrękach władzy. Tribute band legendarnego zespołu postanowił nawiązać do tego wydarzenia i wystąpić na dachu Sali Kongresowej w Warszawie. Czy podobnie jak tamtego dnia możemy spodziewać się silnych emocji wśród publiczności Undercover Festival?

Organizatorzy zapewniają, że podobieństwo wykonań oraz ich jakość sprawi, że trudno będzie zaprzeczyć, że zespół The Rolling Stones powrócił.

Transmisja z niezwykłego koncertu odbędzie się na antenie Telewizji Polsat już 25 sierpnia o godzinie 20:00. Na jednej scenie, poza Not The Rolling Stones, zobaczymy także takich artystów jak: Coldplace, Tania Alboni as Amy Winehouse, Harry Styled, AC/DC UK, Young Elton, Jeff Dingle as Bruno Mars, Ed Sheeran Tribute Show, Tania Alboni as Cher, U2 UK. Wydarzenie poprowadzą Maciej Rock oraz Maciej Dowbor.

Aby poznać ten fenomen z bliska, zapraszamy na Undercover Festival w dniach 25- 26 sierpnia 2023 roku, który odbędzie się na terenie Legia Park przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Podczas wydarzenia pojawią się także dodatkowe atrakcje.

Więcej o wydarzeniu oraz bilety na wydarzenie są dostępne na stronie www.undercoverfestival.pl oraz w bileteriach eBilet, Biletomat i Eventim.

Polecane

Share This