StoproRap publikuje prywatną wymianę smsową z Przemkiem Fergusonem


2021.01.13

opublikował:

StoproRap publikuje prywatną wymianę smsową z Przemkiem Fergusonem

Screen rozmowy szefa StorpoRap z Przemkiem Fergusonem powinien rozwiać wszelkie domysły na temat konfliku na linii raper – wytwórnia. Wszystko wskazuje na to, że przedstawiciele labelu troszczą się Fergusona, który przebywa obecnie na terapii.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dalszy ciąg afery wokół Przemka Fergusona. Kałach zarzuca StoproRap traktowanie raperów jak „pionków”, Remigiusz Łupicki odpowiada

– Przemo, rozmawiałem z mamą i wiem, że się przejmujesz, że kroi sie znowu afera z Tobą, Fakt, Kałach wkleja Twoje stare rozmowy z num, jak byłeś w fazie manii po narkotykach. W StoproRap nikt na Ciebie nie jest zły i nie będzie zły bez względu n ato co zobaczymy, czegokolwiek ten człowiek nie opublikuje Dzis dla nas liczy się tylko Twoje zdrowie – pisze do Fergusona Remik.

– Siema Remo. Na wstępie dziękuje za pomoc jaką okazaliście i okazujecie mi podczas pobytu w ośrodku. Teraz czuję się dobrze, aczkolwiek masz rację, ze afery wokół mojej sooby są niepotrzebne. Jestem świadom tego, że zbłądziłem i zawiodłem wielu ludzi swoim zachowaniem, Chcę wrócic do Was z podwójną siła i energią zarówno życiową jak i artystyczną – odpowiada Przemek.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CGM.PL (@cgm.pl)

Pełną konwersację możecie przeczytać na poniższym screenie.

Polecane

Share This