Strzały podczas koncertu Lil Durka? Dziesięć tysięcy osób spanikowało

Do dziwnej sytuacji doszło w sobotę na koncercie w Phoenix


2021.04.19

opublikował:

Strzały podczas koncertu Lil Durka? Dziesięć tysięcy osób spanikowało

Lil Durk zorganizował swój festiwal w Phoenix

Ponieważ ograniczenia związane z pandemią COVID-19 są powoli łagodzone w USA, Lil Durk postanowił zorganizować swój festiwal Smurkchella, w Celebrity Theatre w Phoenix w Arizonie. Bilety na to wydarzenie kupiło ponad 10 tysięcy osób. Poza Lil Durkiem na scenie pojawili się tacy goście jak m.in. Pooh Shiesty i Coi Leray. Wszyscy bawili się znakomicie aż do czasu, kiedy zgromadzona na imprezie publika usłyszała strzały.

SPRAWDŹ TAKŻE: Seksowna Megan Thee Stallion wybrała się z Lil Durkiem do klubu ze striptizem

Strzelanina na imprezie?

Ludzie wpadli w panikę i zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia. Jak poinformowało ABC 15 w Phoenix, do Celebrity Theatre została wezwana policja, którą poinformowało, że na festiwalu postrzelona została kobieta – kula miała zranić jej nogę. Smurkchella została przerwana. Niektórzy z fanów zarejestrowali te chwile chaosu swoimi telefonami i umieścili nagrania w sieci. Na jednym z nimi widać też ekipę Durka przepychającą się z kim na backstage’u.

Co wydarzyło się naprawdę?

Prawda jest taka, że podczas Smurkchelli nikt nie strzelał. Ktoś na scenie upuścił mikrofon, którzy po uderzeniu w ziemię wydał z siebie dźwięki podobne do strzałów. Żadna kobieta na imprezie nie została też postrzelona. Kilku fanów zostało lekko rannych, ale wynikało to z przepychanek między uciekającymi z miejsca ludźmi…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Shirley Ju (@shirju)

Polecane

Share This