Strzelanina w pobliżu planu teledysku Frencha Montany

Cztery osoby trafiły do szpitala, jedna jest w stanie krytycznym.


2023.01.06

opublikował:

Strzelanina w pobliżu planu teledysku Frencha Montany

fot. mat. pras.

W czwartkowy wieczór przed restauracją The Licking w Miami Gardens na Florydzie doszło do strzelaniny, w wyniku której rannych zostało co najmniej dziesięć osób. Cztery z nich trafił do szpitala. Z racji na to, że French Montana i Rob49 kręcili w tym samym czasie klip w pobliżu lokalu, śledczy nie wykluczają jego powiązania z incydentem.

Policja przyjechała na miejsce zdarzenia tuż przed 20.00. Lokalne media donoszą o liczbie rannych, ale władze nie potwierdzają tej informacji. Wiadomo natomiast, że cztery osoby zostały przewiezione do okolicznych szpitali. Jedna z nich jest w stanie krytycznym.

Świadek wydarzenia poinformował stację WFOR-TV, że strzały padły w czasie, w którym kręcono klip. Mężczyzna twierdzi, że usłyszał 10-15 strzałów, po czym zobaczył ludzi „chaotycznie biegających po ulicy”. Według relacji punktem zapalnym miała być kradzież. W restauracji zgromadzili się ludzie, oglądający plan zdjęciowy. W pewnym momencie jednej z nich rzekomo skradziono zegarek i portfel, co doprowadziło do eskalacji sytuacji.

Policja nie potwierdza tej wersji, informując, że nadal prowadzi czynności na miejscu zdarzenia i bada sprawę. Póki co brak informacji o ewentualnych podejrzanych.

Polecane

Share This