Student Camp Summer Fest już za trzy tygodnie. Na scenie O.S.T.R., Łąki Łan, Paulina Przybysz, Kuba Knap i Curly Heads


2015.08.29

opublikował:

Student Camp Summer Fest już za trzy tygodnie. Na scenie O.S.T.R., Łąki Łan, Paulina Przybysz, Kuba Knap i Curly Heads

To już piąta edycja Student Camp Summer Festu. W tym roku impreza odbędzie się w Złotych Piaskach w Bułgarii. Impreza startuje 18 sierpnia i trwa do 28 sierpnia. Organizatorzy celują w tym roku w rekord i chcą zabrać na Summer Fest 1500 osób. Czym kuszą?

Przede wszystkim koncertami. W Złotych Piaskach wystąpią w tym roku O.S.T.R., Łąki Łan, Paulina Przybysz, Kuba Knap i Curly Heads. Imprezy rozkręcać będą DJ Hubson, DJ Abdool i DJ Black Belt Greg. Tegoroczny festiwal to także Lepsze Piątki – cykliczna impreza, na której w rolę DJ-ów wcielają się także artyści – raperzy, producenci i muzycy związani z Alkopoligamią. W trakcie obozu odbędzie się także Holi Color – hinduskie święto wiosny oraz Red Cup – zwyczaj wprost z amerykańskiego college`u. Czerwone kubeczki, beer-pong, poncz, cheerleaderki i jeszcze więcej czerwonych kubeczków, a wszystko okraszone najlepszą college`ową muzyką.

Co jeszcze? warsztaty barmańskie, taneczne, dj-skie, graffiti, a na plaży flyboard, turniej siatkówki, beach soccera, Twister gigant, Skimboard, Frisbee, Palant i Cross Fit i wiele, wiele innych. Odkryliśmy w Złotych Piaskach kilka Escape Roomów, więc zrobimy nalot i spróbujemy swoich sił. Do wyboru Hangover Room, Pirates i Military. Damy radę?

Dla wszystkich Jasiów wędrowniczków mamy w zanadrzu kilka wycieczek, będzie się działo – obiecują organizatorzy.

Więcej na Student.travel.pl .

Polecane

Share This