Stwórz klip do utworu Mediuma

Konkurs na fan made video do utworu "Aromantycznie" w ramach akcji "Spacer po Twoim Wszechświecie".


2012.03.18

opublikował:

Stwórz klip do utworu Mediuma

Oto oficjalny komunikat wytwórni Asfalt:

„Niejednokrotnie zastanawialiśmy się nad zrobieniem teledysku do utworu pt. ,,Aromantycznie„ z albumu Medium Teoria równoległych wszechświatów.Pomysłów było wiele, ale żaden z nich nie do końca odwzorowywał klimatu tego kawałka.

Doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie kiedy obraz stworzycie… Wy, słuchacze.A oto składniki: Ty, Twoi przyjaciele, kumple, koleżanki, rodzina, zwierzaki, przełęcze, doliny, morza, góry, rzeki, lasy, parki, bloki, ulice, kluby, rowery, deski, narty…A w tle utwór Medium Aromantycznie.Słowem – wszystkie wyjątkowe i magiczne miejsca, w których uwielbiacie przebywać i spacerować sami lub ze swoimi bliskimi.Z filmów, które wybierzemy zmontujemy finalne dzieło, a może dostaniemy jedną propozycję, która pobije wszystkie inne?Zasady akcji :

– unikajcie miejsc, które są „zasypane„ logówkami i reklamami

– filmy nie mogą być w słabej jakości (telefony, pralki itp.)

– nie stosujcie żadnych filtrów zniekształcających obraz lub kolory, dozwolona korekcja oraz monochrom. Ścieżka dźwiękowa nie jest wymagana, choć oczywiście jest dobrym rozwiązaniem

– film wrzucacie na specjalnie stworzone konto FTP. Host: ftp.asfalt.pl, Login:  aromantycznie@asfalt.pl, hasło: aromantycznie

– następnie wysyłacie zgłoszenie udziału na email konkurs.medium@asfalt.pl, podajecie swoje imię i nazwisko, telefon oraz nazwę pliku, który właśnie wrzuciliście na nasz ftp. To zgłoszenie jest bardzo ważne, załadowanie filmu bez zgłoszenia nie ma sensu.

– termin nadsyłania plików i zgłoszeń to 29 marca 2012Czekamy na 246 sekund Waszych Wszechświatów.Wszyscy wyselekcjonowani przez nas autorzy otrzymają podpisany przez Medium egzemplarz albumu Teoria Równoległych Wszechświatów na winylu (2LP), który ukaże się w kwietniu b.r.

Dobrej zabawy i powodzenia!”

Polecane

Share This