Świetne wieści dla fanów WOODKIDA. Będzie dodatkowy, tym razem festiwalowy koncert

Artysta został pierwszym headlinerem jednego z tegorocznych festiwali w Polsce.


2020.01.30

opublikował:

Świetne wieści dla fanów WOODKIDA. Będzie dodatkowy, tym razem festiwalowy koncert

fot. mat. pras.

Dla tych, którzy nie załapali się na wejściówki na warszawski koncert WOODKIDA, mamy dobrą wiadomość – właśnie ogłoszono, że Francuz zawita w tym roku także do innego polskiego miasta.  Yoann Lemoine jest pierwszym headlinerem organizowanego przez Strefę Kultury Wrocław festiwalu WROsound.

WOODKID jest francuskim muzykiem, reżyserem klipów muzycznych i specjalistą w dziedzinie sztuk graficznych. Na swoim koncie ma debiutancki album „Golden Age”, EP-kę „Iron” oraz wydawnictwa nagrywane z innymi artystami (m.in. Nilsem Frahmem), bądź dla innych artystów (EP-ka dla Nicolasa Ghesquière’a z domu mody Louis Vuitton). Jest także autorem znanych teledysków – reżyserował wideoklipy m.in. dla Lany Del Rey, Pharrella, Drake’a czy Taylor Swift. W grudniu ubiegłego roku WOODKID zapowiedział swój powrót na scenę i drugi album, nad którym pracował pięć ostatnich lat.

Dodatkowy dzień WROsoundu

Występ artysty, zaplanowany na 19 lipca, spowodował wydłużenie festiwalu o dodatkowy dzień – impreza ostatecznie potrwa od 17 do 19 lipca. W programie znajdzie się 14 polskich i zagranicznych artystów, których organizatorzy będę ujawniać przez kilka najbliższych tygodni. Festiwal po raz kolejny odbędzie się na placu Społecznym, gdzie podczas zeszłorocznej edycji wystąpili m.in. Michael Kiwanuka, SOHN, ONUKA oraz Król.

Pierwsza pula biletów na koncert zamknięcia 19 lipca (99 PLN) oraz 3-dniowych karnetów obejmujących koncerty 17-19 lipca (249 PLN) w sprzedaży od 3 lutego, godz. 9:00.

Bilety i karnety do nabycia na www.wrosound.com, www.strefakultury.pl, www.eventim.pl, www.goingapp.pl, www.empikbilety.pl, w salonach Empik i Media Markt w całym kraju oraz stacjonarnych kasach Strefy Kultury Wrocław.

Polecane

Share This