Syn Ghostface’a jest homoseksualnym artystą. Coles nie zostawia suchej nitki na ojcu

Według relacji syna członek Wu-Tang Clanu ma ignorować wszystkie swoje dzieci.


2023.05.26

opublikował:

Syn Ghostface’a jest homoseksualnym artystą. Coles nie zostawia suchej nitki na ojcu

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Oficjalne informacje mówią o tym, że Ghostface Killah ma siedmioro dzieci. Jednym z nich jest wokalista r&b Infinite Coles. Mężczyzna poświęcił swojemu ojcu wpis w mediach społecznościowych, ale z pewnością nie jest to tekst, który Ghost chciałby przeczytać na swój temat.

Znany wam legendarny Ghostface Killah jest przykładem tchórzliwego ojca. Tato, pozwoliłeś, byśmy przez lata żyli bez światła i gazu, byśmy nie mieli z tobą żadnego kontaktu. W czasie pandemii przez prawie rok mieszkałem w schronisku, a ty nawet raz nie skontaktowałeś się ze mną, żeby mi pomóc czy sprawdzić, czy w ogóle żyję. Przez lata sprawiałeś, że nienawidziłem siebie. Dopiero z czasem nabrałem odwagi, by się obudzić i zrozumieć, że to nie ze mną jest coś nie tak, tylko z tobą – napisał mężczyzna.

Infinite Coles twierdzi, że nie odbył rozmowy z ojcem od 15 lat. Artysta jest gejem, ale twierdzi, że to nie z tego powodu Ghostface Killah nie chce mieć z nim kontaktu. Wokalista przekonuje, że raper traktuje tak każde ze swoich dzieci.

Co na to członek Wu-Tang Clanu? Publicznie nic, a czy zareagował jakoś poza mediami społecznościowymi – nie wiadomo.

Polecane

Share This