Syn Zenona Martyniuka atakuje Friza i Ekipę: „Jesteście gorsi niż najbardziej podrzędny zespół, jaki tylko kiedykolwiek istniał”


2021.06.12

opublikował:

Syn Zenona Martyniuka atakuje Friza i Ekipę: „Jesteście gorsi niż najbardziej podrzędny zespół, jaki tylko kiedykolwiek istniał”

fot. Konrad Caba

26 czerwca na rynku pojawi się płyta „Sezon 3” dowodzonej przez Friza Ekipy. Wydawnictwo już przed premierą osiągnęło gigantyczny sukces, cztery dotychczasowe single osiągnęły już 120 mln wyświetleń na YouTube, do tego trzeba doliczyć jeszcze 24 mln streamów na Spotify. Wyników preorderu jeszcze nie znamy, ale patrząc na popularność choćby lodów Ekipy, jesteśmy przekonani, że album wjedzie na rynek z platyną za same tylko fizyczne egzemplarze.

Sprawdź także: Kto zdecydował o wysłaniu Rafała Brzozowskiego na Eurowizję? TVP tego nie zdradzi i wyjaśnia, dlaczego tego nie zrobi

“Sezon 3” oferuje pop-trapowy rollercoaster i idealny scenariusz beztroskiego życia. Ekipa przeprowadza nas po mapie swoich dokonań, snuje plany na przyszłość i łączy elementy spajające wizję ich doczesnego życia. Damskie partie na albumie to świadomość operowania wokalem i balladowy rytm współczesnego R&B, który został wzbogacony o bezczelnie obezwładniający, miejscami egoistyczny rap chłopaków. Krążek został wzbogacony o gościnny udział Qrego z kolektywu chillwagon, Roxie, B.R.O oraz Jacusia – czytamy w informacji prasowej towarzyszącej preorderowi „Sezonu 3”. Zdaniem Daniela Martyniuka, wygadanego i jak zawsze kontrowersyjnego syna króla disco polo Zenona Martyniuka, muzyka Ekipy to nie pop-trap, a kopiowanie – w dodatku marne – disco polo.

Słuchaj stary, cała ta wasza Ekipa, wy jesteście gorsi niż najbardziej podrzędny zespół, jaki tylko kiedykolwiek istniał na tym świecie. Nie wiadomo, kim jesteście. Podszywacie się pod disco-polo, nie wiadomo, co robicie, jesteście, pfff, zerem – rozprawiał, nagrywając swój wywód w odbiciu lustrzanym – komentuje a nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych Martyniuk.

Polecane

Share This