Szczegóły koncertu Thirty Seconds To Mars

Grupa wystąpi w Polsce w czerwcu.


2013.12.14

opublikował:

Szczegóły koncertu Thirty Seconds To Mars

Thirty Seconds To Mars zagrają 22 czerwca w Rybniku. Bilety, których ceny zaczynają się od 135 złotych, trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek. Organizatorami koncertu są agencja Prestige MJM oraz Urząd Miejski w Rybniku.

Thirty Seconds To Mars to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie. W ostatnich latach grupa zdobywała praktycznie wszystkie możliwe prestiżowe nagrody w swojej branży. W głosowaniu przeprowadzonym przez magazyn “Rock on Request” została uznana za Najlepszego Nowoczesnego Rockowego i Alternatywnego Artystę. Wokalista Jared Leto zwyciężył w kategorii najlepszy frontman. Poza tym, zespół był wyróżniany w kategoriach: Najlepszy Rockowy Teledysk, Najlepsza Rockowa Piosenka czy Najlepsza Rockowa Formacja. Thirty Seconds To Mars mają w swoim dorobku nagrody: MTV Australia Video Music Awards, Kerrang! Awards czy MTV Europe Music Awards.

Można powiedzieć, że zespół w bardzo krótkim czasie osiągnął w branży rockowej niemal wszystko, co było do osiągnięcia – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku będzie organizatorem koncertu Thirty Seconds To Mars. To kolejna wielka gwiazda rocka, która przyjeżdża do naszego miasta. Wcześniej udało nam się zaprosić Bryana Adamsa. Później był wielki koncert Guns N` Roses, a w ubiegłym roku niepowtarzalny występ Roda Stewarta. To już kolejny raz, kiedy do naszego miasta przyjeżdża artysta o bardzo dużej renomie – cieszy się Adam Fudali, prezydent Rybnika. 

Zespół Thirty Seconds To Mars w ostatnim czasie chętnie pojawia się w Polsce i jego koncerty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku grupa była gościem Impact Festival. Dwa lata temu zespół zagrał dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie. W trakcie przyszłorocznego koncertu w naszym kraju amerykańska formacja będzie promować swój najnowszy album „Love Lust Faith Dreams”. Ten album od momentu premiery był jednym z najpopulariejyszych w Polsce. Płyta niemal natychmiast pokryła się złotem. Przez wiele tygodni znajdowała się też w czołówce najlepiej sprzedających się produkcji w naszym kraju.

Koncert Thirty Seconds To Mars odbędzie się 22 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim w Rybniku. Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży w poniedziałek, 16 grudnia, o godzinie 10:00. Będzie można nabyć je m.in. za pośrednictwem serwisu eBilet.pl

Ceny biletów ustalone zostały na przystępnym poziomie. Za wejście do Golden Circle trzeba będzie zapłacić 229 złotych. Z kolei bilet na płytę A kosztował będzie 135 złotych. Bilety na trybuny sprzedawane będą w cenie 155 złotych. Wymienione ceny obowiązywać będą do 24 grudnia. Po tym terminie wszystkie wejściówki zdrożeją o 20 złotych – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Polecane

Share This