Szczegóły płyty Onara

Album "Przemytnik Emocji" już w listopadzie


2012.09.20

opublikował:

Szczegóły płyty Onara

Po publikacji pierwszego singla promującego „Przemytnika Emocji”, Onar ujawnia okładkę oraz kolejne szczegóły dotyczące  nadchodzącej płyty.

Warszawski raper ogromną wagę przykłada do wykonania graficznego albumów, które sygnuje swoją ksywką. – Od strony graficznej, nad okładką i wszystkim co promuje album, czuwa Oskar OESU Podolski, który jest również odpowiedzialny za poligrafię płyty „Dorosłem do rapu”. Zdjęcia wykonali Michał Zachwieja i Artur Wojciechowski. Staram sie współpracować z ludźmi, którzy mają zbliżoną mi wrażliwość artystyczną, którzy rozumieją mnie i moje wizje, często sięgające daleko w przyszłość. Tak samo było i w tym wypadku. Większość ułożyła moja wyobraźnia. Oskar, Michał i Artur urzeczywistnili moje pomysły, a efekt końcowy juz niedługo znajdzie się w Waszych rękach – mówi wykonawca.

Na całość „Przemytnika Emocji” składa się 12 numerów (tracklista poniżej). – Moja solowa płyta jest spójna i nie za długa. Jako raper wydający solówkę, chcę dać z siebie jak najwięcej, chcę zawrzeć swoje emocje, a nie zasłaniać się całą gwardią gości zaproszonych na mój materiał. Stąd też decyzja o zaproszeniu po dwóch gości do dwóch numerów. Jest jeden wyjątek, ale o tym opowiem, gdy będziemy omawiać poszczególne kawałki. Łącznie, poza mną, usłyszycie jeszcze pięciu raperów. Źle bym sie czuł nie zaznaczając, że przy powstawaniu „Przemytnika Emocji” brało udział również czterech DJ-ów. Dzięki za kawał dobrej roboty – dodaje Onar.

Preorder wystartuje prawdopodobnie w przyszłą środę (26 września). – Jeśli chodzi o preorder, poza niespodziankami, które przygotowaliśmy dla moich słuchaczy, mamy jedną, naprawdę dużą, atrakcję. Dopinamy wszystko do końca i na początku przyszłego tygodnia powiemy o tym światu – mówi warszawski raper.

Tracklista:

1. To jest już moje

2. Przemytnik emocji

3. Już ex jest

4. Bilet w ręce

5. Miejsce w oparach absurdu

6. Ceglane ściany

7. Puste

8. Od dna

9. Na wysypisku śmieci

10. Halo Ziemia!?!?

11. Przez wizjer

12. Piękny dzień

Polecane

Share This