„Szczerze” — Pono ogłasza konkurs dla raperów i beatmakerów

Artysta czeka na Wasze zgłoszenia do 8 stycznia.


2021.11.22

opublikował:

„Szczerze” — Pono ogłasza konkurs dla raperów i beatmakerów

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

„Szczerze” – pod tą nazwą kryje się wyjątkowy konkurs dla raperów i beatmakerów organizowany przez Pono. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zakupiły album „Pondemia” w wersji preorder i/lub są w posiadaniu tokena „BSV: 02 – SynAlkaPono x K-Leah – Pondemia”, wydanego dla każdej osoby, która kupiła album w wersji preordeowej.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Zadanie konkursowe polega na nadesłaniu nagrania wokalnego lub instrumentalnego do jednego z dwóch utworów konkursowych znajdujących się na albumie „Pondemia” – „Szczerze (acapella)” i „Szczerze (instrumental)”. Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody. Zgłoszenia przesyłać można za pośrednictwem strony www.esape.pl od 8 grudnia 2021 roku do 8 stycznia 2022 roku.

Data rozpoczęcia naboru zgłoszeń konkursowych nie została wybrana przypadkowo. Na 8 grudnia wytwórnia ESAPE, zaplanowała również specjalne wydarzenie związane z emisją muzyki na łańcuchu bloków. Szczegóły będzie można znaleźć na stronie www.esape.pl i na portalach społecznościowych wytwórni.

Jest o co walczyć. Nagrodą główną jest tokenizacja zwycięskich utworów w technologii blockchain i ich dystrybucja na platformach streamingowych oraz społecznościowych. Na zwycięzców czeka również stypendium w studio nagraniowym NaRejonie Studio w Warszawie oraz gift pack od ESAPE.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 18 stycznia 2022 roku na stronie internetowej wytwórni  ESAPE.

Pełny regulamin znajdziecie na stronie organizatora www.esape.pl.

W ramach promocji „Pondemii” Pono odwiedził naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem. Zobaczcie Flintesencję z udziałem stołecznego weterana.

Polecane

Share This