Szpaku gościnnie w singlu swoich nowych podopiecznych

"Borderline" trafiło do sieci wraz z klipem.


2021.02.21

opublikował:

Szpaku gościnnie w singlu swoich nowych podopiecznych

fot. kadr z wideo

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią na kanale GUGU pojawiło się nowe wideo. Klip do singla „Borderline” jest debiutem w barwach labelu Szpaka jego nowych podopiecznych – rip scotty’ego i LEEO. Póki co brak szczegółów dotyczących przyszłości artystów w wytwórni autora „Różowej pantery”, ale te pojawią się pewnie przy okazji któregoś z następnych singli. Jak przystało na dobrego gospodarza Szpaku pojawił się gościnnie w „Borderline”, nawijając w swojej zwrotce: „Rozp****olona głowa, powiedz, jak kochasz mnie, ciągły pożar mówi, że jak mam być sobą, jak nie wiem kim jestem, k***a / RIP Szpaku, rip scotty, podwórka, pie****ony hałas robią, jak wbijamy zawsze (po, po, podwórka) / Bo dajemy k***a prawdę, ja i wszystkie moje jaźnie”.

Sprawdź także: Szpaku przedstawia nowych reprezentantów GUGU. „To będzie mocny rok”

Szpaku powołał do życia GUGU pod koniec 2019 roku. Pierwszym krążkiem wydanym pod nowym szyldem były „Dzieci duchy”, które artysta nagrał wspólnie z Kubim Producentem.

Nadchodzą wielkie zmiany. Z dniem dzisiejszym powstaje coś całkowicie nowego czyli „GUGU” i nie będzie to tylko nowy kanał na YT z muzyką. Tworzymy coś całkowicie innowacyjnego, chcemy połączyć świat horroru ze światem baśni i muzyki. Coś jak film „Labirynt fauna”. „GUGU” będzie zrzeszać ludzi z niekończącymi się pokładami wyobraźni oraz fanatyków dobitnie szczerych teksktów, trapowego brzmienia i świata fantasy. Ktoś zapyta: a co z BOR-em? Kibicuję chłopakom na maksa i zawsze będę ich wspierał, a tyle ile dał mi Paluch, pewnie nie spłaciłbym nigdy, ale chcę stworzyć coś zupełnie nowego, chcę stworzyć moje dziecko, coś co wykracza poza muzyczne, estetyczne i wyobrażalne ramy – informował w grudniu 2019 Szpaku.

Dotychczas poza Szpakiem na kanale GUGU swoje kawałki zdążyli już opublikować m.in. Karwan, Rolex, mlodyskiny i Chivas.

Polecane