Szpaku: „Przestań do mnie gadać o jakichś nagraniach, nie chcę już słuchać o rapie”

Raper świętuje premierę albumu "Uzumaki forma ostateczna".


2023.07.27

opublikował:

Szpaku: „Przestań do mnie gadać o jakichś nagraniach, nie chcę już słuchać o rapie”

fot. kadr z wideo

O północy w serwisach streamingowych pojawił się nowy album Szpaka i Kubiego Producenta zatytułowany „Uzumaki forma ostateczna”. Fani, którzy zamówili preordery, dostają już swoje przesyłki, tymczasem w sieci pojawił się klip do nowego singla. Szpaku deklaruje, że wraz z premierą „Totoro” kończy tę formę promocji płyty, nie mamy więc co liczyć na kolejne teledyski z nowego krążka.

W klipie pojawia się kadr, na którym możemy zobaczyć Szpaka i Multiego. Konflikt między raperami dawno jest już zażegnany, co mogliśmy zobaczyć już na ubiegłorocznym festiwalu GUGU. – Wiadomo, jak kiedyś wyglądała sytuacja, ale wielki szacunek dla niego, bo pokazał takim zawistnym k***m jak ja, ile jest wart i gdzie teraz jest, więc zróbcie dla niego hałas. Chłopak tak bardzo chciał pokazać, jak się ludzie mylą, że udowodnił wszystkim i pozamykał mordy każdemu – mówił wówczas ze sceny Szpaku.

Tytuł „Totoro” to nawiązanie do anime zatytułowanego „Mój sąsiad Totoro”, produkcji cenionego Studia Ghibli.

Już dziś o 20.00 w gdańskim scrapYard odbędzie się impreza premierowa. Regularna trasa promująca płytę jest zaplanowana na wrzesień.

Polecane

Share This