Szpaku: „Rakija zamienia mnie w diabła”

Reprezentanci GUGU życzą udanych wakacji.


2021.06.26

opublikował:

Szpaku: „Rakija zamienia mnie w diabła”

fot. kadr z wideo

Szpaku wraz z ekipą witają wakacje nowym freestylem. „Šmierč w Chorwacji” to efekt wspólnego wypadu Szpaka, Rolexa, Przemuli, Gauganna i Mr. Faudy na Bałkany. „Rakija zamienia mnie w diabła” – deklaruje na początku utworu Szpaku.

Przypominamy, że Szpaku zdecydował niedawno o odwołaniu swoich zaplanowanych na najbliższe miesiące koncertów. Raper uznał, że obecnych warunkach nie jest w stanie dać swoim fanom widowiska na odpowiednim poziomie, wobec czego z ciężkim sercem postanowił odwołać wszystkie zaplanowane koncerty. Artysta obiecuje wrócić w bardziej sprzyjających czasach. Póki co obiecuje fanom, że nie zmarnuje czasu, który miał poświęcić na występy.

Od niemal półtora roku obserwuję zmieniające się restrykcje oraz pojawiające się nowe – niedorzeczne i niełatwe do zinterpretowania przepisy prawne. Granie dla ludzi, którzy siedzą na wyznaczonych, ponumerowanych miejscach, to nie jest formuła koncertowa, którą kocham. W sytuacji gdy na stadionach czy w kościołach przebywać mogą tysiące ludzi, obostrzenia dotyczące wydarzeń są dla mnie niedorzeczne i niezrozumiałe. Chcę dawać z siebie na scenie 100% i czuć waszą energię. W związku z tym podjąłem smutną decyzję o odwołaniu wszystkich ogłoszonych koncertów.

Czekam, aż sytuacja wróci do normy i będziemy mogli spotkać się na normalnych koncertach. Obiecuję, że cały ten czas poświęcę pracy w studio, co zaowocuje dopracowanym, najlepszym w mojej działalności muzycznej albumem – deklaruje Szpaku.

Polecane

Share This