Szpaku wskazał rapera młodego pokolenia, którym najbardziej się jara

Raper odniósł się także do "mody na hejtowanie go".


2021.04.23

opublikował:

Szpaku wskazał rapera młodego pokolenia, którym najbardziej się jara

fot. kadr z wideo

Szpaku zrezygnował na jakiś czas z organizowania instagramowego Q&A. Informując o tym fanów raper nie ukrywał, że jest załamany poziomem zadawanych mu pytań. Tym razem nie było tak źle, ponieważ dziś popołudniu szef GUGU zdecydował się odpowiedzieć kilku fanom na zadawane pytania. Raper potwierdził, że pracuje nad „Atypowym 2”, odniósł się także do tematu hejtu, którego ofiarą pada.

Nie jest ci przykro przez tę modę na hejtowania cię? – zapytał jeden z fanów autora „Różowej pantery”

Co to w ogóle jest moda na hejtowanie? Jeżeli ktoś kogoś hejtuje, bo to jest „modne”, to musi być jakimś ciężkim niedoj***ańcem”. Więc nie, nie jest mi przykro – odparł Szpaku.

Jako szef GUGU Szpaku nie tylko nagrywa, ale wydaje także twórczość innych artystów. Słuchacz poprosił artystę o wskazanie rapera młodego pokolenia, którym ten najbardziej się jara, zastrzegając jednocześnie, by był to ktoś spoza GUGU.

Gładki JR – odparł Szpaku, wskazując autora „Muki”. Gładki niemal natychmiast udostępnił odpowiedź Szpaka na swoim instagramowym profilu.

Sprawdź także: Intruz: „Mamo nie chcę czystej wódki od ciebie na urodziny”

Choć w Polsce trwa lockdown, artyści szykują się powrotu do powrotu na scenę, licząc na to, że wkrótce rząd zacznie stopniowo odmrażać również branżę eventową. Szpaku zapowiedział na czerwiec i lipiec pierwsze koncerty z materiałem z wydanej w tym roku „Różowej pantery”. Zobaczcie, dokąd raper zawita w najbliższych miesiącach:

04.06 – Wrocław, HotSpot
05.06 – Poznań, Skwer Play
11.06 – Katowice, Scena Letnia P23
12.06 – Kraków, Nowa Rezydencja
18.06 – Bydgoszcz, Wake Park
20.06 – Gorzów WLKP., Amfiteatr Hip-Hop Festiwal
26.06 – Gdańsk – Hip-Hop Festival 3Miasto
03.07 – Warszawa, Scena Letnia Progresji

Polecane

Share This