T.Love zagra na Męskim Graniu

Zespół dołączył do projektu Męskie Granie.


2011.07.06

opublikował:

T.Love zagra na Męskim Graniu

Do grupy niezwykłych artystów biorących udział w projekcie Męskie Granie dołączył kolejny fantastyczny zespół. Jest nim T.Love – niekwestionowana gwiazda polskiej sceny rockowej. Jakby muzycznych atrakcji było mało, zakończył się właśnie konkurs na Facebooku. Jego uczestnicy wybrali artystę, który wystąpi podczas koncertu MG w ich mieście. Dzięki nim swoje możliwości będą mieli okazję zaprezentować m.in. L.U.C., Bajzel, Muchy, CKOD i Snowman.

Dla wszystkich osób śledzących przygotowania do trasy Męskie Granie niezapowiadany wcześniej udział zespołu T.Love będzie na pewno prawdziwą niespodzianką. Muzycy pod przewodnictwem charyzmatycznego Muńka Staszczyka zagrają dla publiczności z Krakowa, Lublina i Gdańska. „Do udziału w Męskim Graniu zaprosiłem artystów, o których wiedziałem, że na scenie może połączyć nas muzyczna chemia” – mówi dyrektor artystyczny projektu, Wojciech Waglewski.  Widzowie koncertów, na których zagra T.Love, mogą więc oczekiwać nie tylko świetnej muzyki, ale też niesamowitego ładunku pozytywnych emocji. 

Prawdziwe emocje wzbudził wśród fanów Męskiego Grania również plebiscyt na Facebooku. W głosowaniu mogli oni zadecydować, który z pośród 17 zespołów i artystów zagra na koncercie w ich miejscowości. Pierwszym zwycięzcą został producent i kompozytor L.U.C., który wystąpi w Żywcu. Wielbiciele melodii z punkowym pazurem z Warszawy będą bawić się przy muzyce formacji Cool Kids Of Death, podczas gdy dla publiczności z Krakowa zagra Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach. Lublin rozbrzmi dźwiękami muzyki wykonywanej przez reprezentantów polskiego rock’n’rolla – zespół Muchy. W Gdańsku zwycięzcą okazała się grupa Muzyka Końca Lata, a mieszkańcy Wrocławia docenili talent kompozytora, producenta i autora tekstów w jednym, czyli Bajzla. Ostatnim laureatem plebiscytu zostali przedstawiciele muzycznej alternatywy – formacja Snowman.

Tego lata Męskie Granie zabrzmi w następujących miejscach:

Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem – 16 lipca

Warszawa, Centrum Kultury Koneser – 23 lipca

Kraków, Ogrody Muzeum Archeologicznego – 30 lipca

Lublin, Błonia Pod Zamkiem Lubelskim – 6 sierpnia

Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska – 13 sierpnia

Wrocław, Browar Mieszczański – 20 sierpnia

Poznań – Stara Gazownia – 27 sierpnia

Więcej o Męskim Graniu na: www.meskiegranie.pl

Polecane

Share This