Tau prosi fanów o wsparcie finansowe. Wytwórnia, marka odzieżowa i fundacja „jadą na oparach”


2021.05.05

opublikował:

Tau prosi fanów o wsparcie finansowe. Wytwórnia, marka odzieżowa i fundacja „jadą na oparach”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Mimo postępujących szczepień perspektywa zakończenia pandemii nadal wydaje się odległa. Rząd wprawdzie zdecydował się poluzować obostrzenia, dopuszczając od 15 maja organizację wydarzeń kulturalnych w przestrzeni otwartej, a od 29 maja także wewnątrz budynków, niemniej część artystów musiała znowu odwołać bądź przesunąć swoje koncerty. Pamiętajmy też, że nawet jeśli koncerty wrócą, to na razie w reżimie sanitarnym, co ograniczy przychody zarówno organizatorów, jak i artystów, ich ekip i pracowników technicznych.

Tau nie ukrywa, że trwająca od ponad roku pandemia jest bliska zrujnowania jego działalności, dlatego apeluje do fanów o wsparcie, mające pomóc przetrwać jego labelowi, marce odzieżowej i fundacji.

Wiecie, że od siedmiu lat służę wam dobrym słowem poprzez muzykę, wywiady, spotkania, koncerty, wpisy i staram się was umacniać, jak mogę – przy okazji siebie. Nigdy nie prosiłem was o pomoc dla siebie, mam nadzieję, że długo tego nie zrobię. Tym razem jestem zmuszony poprosić was o wsparcie dla dzieł, które prowadzę, ponieważ Bozon Records, marka odzieżowa GodLine oraz fundacja ON jadą już oparach.

Po raz kolejny byliśmy zmuszeni odwołać trasę koncertową, co jest źródłem utrzymania moim, pracowników, biura i wszystkich projektów, które robimy. Jeśli nie uzyskamy wsparcia od was, może się to skończyć źle dla tych dzieł, nie będziemy mieli możliwości kontynuowania projektów, które przynoszą piękne owoce – mówi Tau.

Sprawdź także: Sześciu zawodników Fame MMA odmówiło walki z Arabem?

W jaki sposób możecie wesprzeć projekty Tau? Oczywiście wchodząc na bozonrecords.pl i robiąc zakupy.

Będziecie mieli jakiś wartościowy przedmiot, który was umocni, a my będziemy mogli zainwestować w kolejne projekty i przetrwać ten trudny czas pandemii. Nawet jeśli nie słuchacie rapu, możecie nas wesprzeć, kupując coś z naszego skromnego sklepiku – zachęca artysta.

Polecane

Share This