Tau świętuje X-Lecie Bozon Records nowym singlem

To dopiero początek obchodów okrągłej rocznicy.


2023.03.16

opublikował:

Tau świętuje X-Lecie Bozon Records nowym singlem

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Trochę trudno w to uwierzyć, ale Bozon Records kończy w tym roku dziesięć lat. Tau świętuje okrągłą rocznicę zaplanowaną na wiosnę trasą koncertową, którą poprzedza premierowy singiel „El’azar”. Publikacji na YouTube towarzyszy komunikat od wytwórni:

Świętujemy dekadę istnienia Bozon Records. To limitowane 10 miast na 10 lat działalności. Startujemy w Warszawie i lądujemy w Londynie. Usłyszycie najlepsze kawałki Tau od pierwszej „Egzegezy” aż po „Ikonę”. Ale spokojnie! To dopiero początek. Trasą koncertową 10/10 Tour. dopiero rozpoczynamy całoroczne obchody dziesięciolecia naszej działalności. Co będzie dalej? My już wiemy i zacieramy ręce, a Wy dowiecie się już niebawem i nie możemy się doczekać aż się tym z Wami podzielimy. To nowy rozdział.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy wspierali nas przez ostatnie 10 lat, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przeżywać z nami koncertów pełnych mocy. Wierzymy, że będzie to niepowtarzalny czas, który doda nam nowych sił i inspiracji do życia.

Do zobaczenia pod sceną Bracia i Siostry.

Tau – 10/10 Tour – rozpiska:

15.04 – Warszawa, Nowy Berlin
21.04 – Białystok, Piętro
22.04 – Lublin, Serce
28.04 – Łódź, Willa
29.04 – Poznań, Schron
05.05 – Gdańsk, Bunkier
06.05 – Częstochowa, BywaSięTuiTam
12.05 – Kraków, Żaczek
13.05 – Katowica, SiXa
19.05 – Londyn, White Eagle Club / Klub Orła Białego

Tagi


Polecane

Share This