Te-Tris opuszcza Aptaun Records

"Trzymam kciuki i życzę samych sukcesów".


2014.06.14

opublikował:

Te-Tris opuszcza Aptaun Records

Potwierdziły się krążące od pewnego czasu informacje – Te-Tris opuścił szeregi wytwórni Aptaun. Oficjalnie opuściłem szeregi wytwórni Aptaun Records. Jestem wdzięczny i dziękuję za prawie 3 lata pracy, poświęcenia i pasji włożonej zarówno w „Lot 2011”, „Teraz”, wspólne koncerty i imprezy. Wszystkich artystów i pracowników Aptaun darzę wielkim szacunkiem, trzymam kciuki za nadchodzące wydawnictwa i życzę samych sukcesów – napisał na fanpage`u raper.

{sklep-cgm}

Oświadczenie wystosowała także wytwórnia:

W efekcie przeprowadzonych w ostatnich dniach rozmów, wspólnie doszliśmy do wniosku, iż z uwagi na wiele różnych czynników, rozstanie jest nieuniknione. Dziękujemy serdecznie Adamowi za jego niewątpliwie ogromny wkład w rozwój naszego labelu i pomoc przy tworzeniu czegoś, czego częścią byliśmy wspólnie przez ostatnie trzy lata. Dziękujemy za masę pozytywnej, zaraźliwej energii, niezapomniane koncerty w ramach Aptaun Tour i dwa albumy, które nakładem Aptaun ukazały się na rynku fonograficznym. Naszą współpracę niejednokrotnie będziemy jeszcze wspominać. Dzięki!

Jak to mówią, coś się kończy, by coś zacząć się mogło. Trzymamy kciuki za dalszą drogę Adama, tak w życiu osobistym jak i „zawodowym” i jesteśmy pewni, że nasze drogi przetną się jeszcze niejednokrotnie.Na razie nie wiadomo, z jakim labelem zwiąże się w tej chwili Te-Tris. Ostatnim wydawnictwem rapera nagranym dla Aptaun jest ubiegłoroczna płyta „Teraz” duetu Te-Tris/Pogz.

Polecane

Share This