Team X nie nagra już płyty. Agencja Spotlight likwiduje tę markę

Ruch agencji jest odpowiedzią na zarzuty wobec Stuu.


2023.10.12

opublikował:

Team X nie nagra już płyty. Agencja Spotlight likwiduje tę markę

fot. YouTube

Po serii oskarżeń wobec Stuu, ale także innych inluencerów i youtuberów związanych na przestrzeni lat z Teamem X, agencja Spotlight wydała oświadczenie, w którym poinformowała o likwidacji tej marki. Profil Teamu X zniknął z Instagrama, na YouTubie nie znajdziemy już vlogów, zostały za to teledyski.

Tak jak wielu z Was, my również jesteśmy zszokowani tym, co zobaczyliśmy w ostatnich dniach. Mając świadomość czasu wymaganego do wyjaśnienia wszystkich opisanych wydarzeń, ale też mając na względzie konieczność zapewnienia przejrzystości naszych działań, zdecydowaliśmy się na usunięcie elementów powiązanych ze Stuartem Burtonem, czyli: – całkowitą likwidację Team X, usunięcie z Youtube wszystkich związanych z tym projektem filmów i stworzenie w to miejsce nowego kanału; odejście od użytkowania znaku towarowego Team X.; zaprzestanie sprzedaży produktów z logo Team X i likwidację sklepu Team X” – czytamy w oświadczeniu, pod którym podpisał się szef Spotlight Wojciech Szaniawski.

Kanał Teamu X zmienił nazwę na DAZZshow. Aktualnie znajdziecie na nim 26 filmów – wszystkie są teledyskami do piosenek grupy. Grupa rozpoczęła działalność w 2019 r., od tego czasu przewinęli się przez nią m.in. Stuu, Marcin Dubiel, Lexy Chaplin, Natsu, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Leksiu i inni.

Polecane

Share This