Tekashi 6ix9ine brutalnie zaatakowany na siłowni. Raper trafił do szpitala

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać mężczyzn katujących Tekashiego


2023.03.22

opublikował:

Tekashi 6ix9ine brutalnie zaatakowany na siłowni. Raper trafił do szpitala

Tekashi 6ix9ine został brutalnie pobity przez grupę mężczyzn w siłowni na południowej Florydzie. Kontrowersyjny raper doznał na tyle poważnych obrażeń, że został przewieziony karetką do szpitala.

Adwokat 6ix9ine, Lance Lazzaro, powiedział TMZ, że raper był we wtorek w saunie w Los Angeles Fitness, kiedy nagle został zaatakowany bez żadnego ostrzeżenia, przez kilku napastnikow. Personel siłowni zareagował od razu, jak usłyszał odgłosy awantury. Szybko powiadomiony został kierownik siłowni, a następnie na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe. Mimo szybkiej reakcji personelu, obrażenia Tkashiego były na tyle poważne, że został on przetransportowany karetką do szpitala.

 

Lazzaro mówi, że 6ix9ine próbował odeprzeć ataki, ale atakujących było zbyt wielu. Lance zauważa, że 6ix9ine wybrał się na siłownie bez ochrony, która towarzyszy mu na co dzień.

Na zdjęciu zrobionym w szpitalu, widać liczne obrażenia twarzy Tekashiego. Raper poza rozcięciami, miał również doznać obrażeń szczęki, żeber i pleców.

Adwokat niesławnego rapera mówi, że planuje zadzwonić do FBI, aby upewnić się, że 6ix9ine otrzyma ochronę, której wyraźnie jego zdaniem potrzebuje.

 

 

Polecane

Share This