Tekashi wyjaśnia, dlaczego zniknął z Instagrama. Raper miał gruby powód


2021.02.25

opublikował:

Tekashi wyjaśnia, dlaczego zniknął z Instagrama. Raper miał gruby powód

fot. YouTube

Wydawało się, ż po zakończeniu kary pozbawienia wolności Tekashi nie da od siebie odpocząć, tymczasem we wrześniu ubiegłego roku raper niespodziewanie zniknął z mediów społecznościowych. 6ix9ine odezwał się do fanów dopiero w tym miesiącu, zapowiadając nowy singiel „ZAZA”. Z racji na przeszłość i styl życia Tekashiego fani podejrzewali, że jego absencja jest związana z poważnymi problemami, ale raper uspokoił i wyjaśnił, co było jej przyczyną.

Prawdziwym powodem, dla którego odpuściłem muzykę i Instagram na sześć miesięcy jest to, że we wrześniu byłem największy w całym swoim życiu. Ważyłem 204 funty (92,5 kg), po tym wszystkim co przeszedłem ciągle jadłem i jadłem. Powiedziałem sobie, że muszę odłożyć muzykę na bok i skupić się na sobie i oto jestem – schudłem 60 funtów (27 kg) i dziś ważę 140 (63,5 kg). Każdy potrzebuje w życiu przerwy – ocenia raper.

Sprawdź także: Dziarma: „Zawsze myślę, co robię, a jeśli myślisz, że boję się, to się mylisz”

6ix9ine może z czystym sumieniem powiedzieć, że wrócił triumfując. Klip do „ZAZA” w ciągu pierwszej doby wyświetlono 20 mln razy.

Jestem i zawsze będę królem Nowego Jorku. Sprawdź statystyki – komentuje kontrowersyjny artysta.

Odmieniony Tekashi nie tylko waży znacznie mniej niż w momencie, w którym znikał z sieci. Raper może się pochwalić znacznie bogatszym zarostem i masą nowych tatuaży, które chętnie eksponuje w nowym teledysku. Jego nowe wideo od piątkowej premiery wyświetlono ponad 33 mln razy. Liczba byłaby wyższa, gdyby nie to, że raper zmienił status klipu, czyniąc go niepublicznym.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @6ix9ine

Polecane


Share This