Tekashi zapowiada nowy album i planuje serię spotkań z fanami


2020.07.15

opublikował:

Tekashi zapowiada nowy album i planuje serię spotkań z fanami

fot. kadr z wideo

Tekashi 6ix9ine dwa lata temu został zatrzymany przez amerykańskie służby. Raper owi groziło nawet do 40 lat więzienia, ale wsypał kilku kumpli i poszedł na współpracę z policją dzięki czemu uniknął długoletniego wyroku. Ostatecznie miał spędzić dwa lata za kratami, a w międzyczasie przyszła pandemia koronawirusa. Adwokaci rapera wykorzystali sytuację, przedstawili dokumenty świadczące, żę kontrowersyjny raper ma astmę i jest w grupie wysokiego ryzyka zakażeniem się Covid-19. Sędzia do wniosku się przychylił i pozwolił, aby resztę kary Tekashi odbywał w areszcie domowym.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kto czeka na płytę Sokoła?

Raper wyszedł z więzienia w kwietniu tego roku. Praktycznie od razu po wyjściu zza krat Tekashi zajął się robieniem nowej muzyki i szukaniem beefu w internecie. Wypuścił trzy single: „GOOBA”, „TROLLZ” z gościnnym udziałem Nicki Minaj i hiszpańskojęzyczny „YAYA”, któe pobiły kilka rekordów. Tymczasem areszt domowy powoli dobiega końca i raper wkrótce odzyska wolność. Jego adwokat, Lance Lazzaro, ujawnił plany rapera na najbliższe tygodnie.

Okazuje się, że Tekashi ma w planach wydanie nowego albumu w przyszłym miesiącu oraz serię spotkań z fanami w kilku miejscach publicznych.

Nowy album Tekashiego pojawił się w sierpniu. Razem z nową muzyką wyda także kilka klipów, które planuje nakręcić po odzyskaniu wolności – przekazał Lance Lazzaro.

Adwokat kontrowersyjnego rapera przyznał także, że 6ix9ine planuje także kilka spotkań z fanami w miejscach publicznych. Zdaje sobie sprawę z zagrożenia – w końcu byli kumple artysty mogą chcieć wziąć na nim odwet.

Tekashi nalega na pojawianie się w publicznych miejscach. Ma grupę ochroniarzy sformowaną z byłych agentów FBI czy funkcjonariuszy NYPD, więc w miejscach publicznych będzie pod stałym nadzorem. Przy takiej obstawie raczej nie powinno dojść do żadnego incydentu – przekazał Lazzaro.

SPRAWDŹ TAKŻE: Fani zarzucają Sokołowi i Pezetowi zaangażowanie w politykę. Jak odpowiadają raperzy?

Polecane

Share This