„Telepatia” Marissy zapowiedzią debiutanckiej płyty artystki

“Królowa złamanych serc” przedstawia swój najnowszy singiel


2023.04.15

opublikował:

„Telepatia” Marissy zapowiedzią debiutanckiej płyty artystki

Foto; D. Ziemba

Razem z przyjściem wiosny, wszystko budzi się do życia – w tym uśpione, bądź zranione serca. Znana jako “królowa złamanych serc”, Marissa, przedstawia swój najnowszy singiel “Telepatia”. To pierwszy polskojęzyczny utwór młodej artystki opowiadający o szczęśliwej miłości.

SPRAWDŹ TAKŻE: Rihanna wyprzedza Katy Perry i jest najczęściej obserwowaną kobietą na świecie

2022 rok był intensywnym czasem dla Marissy, która nowe kawałki serwowała słuchaczom praktycznie co miesiąc. Wypuściła dwie anglojęzyczne EPki, z których piosenki były bardzo chętnie słuchane nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych, Francji czy Niemczech. Na rodzimym rynku również nie brak jej sukcesów – nagrała radiowy przebój “Stranger” z Keanu Silvą i Jhn McFly, tiktokowy hit “Wczoraj”, jest także współautorką tekstów piosenek Dody, m.in. “Melodia ta” (Podwójnie Platynowa Płyta) czy najnowszego singla “Zatańczę z aniołami”. A to tylko kilka wyróżnień z minionych miesięcy. Właśnie w sieci pojawił się jej najnowszy kawałek “Telepatia”, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu.

“Telepatia” to utwór w całości stworzony przez grupę producencką Hotel Torino. Marissa, razem z Carlą Fernandes, była odpowiedzialna za warstwę tekstową, a razem z Patrykiem Kumórem oraz Dominiciem Wojtaszkiem-Buczkowskim stworzyła muzykę. Singiel to historia szczęśliwie zakochanej dziewczyny: “Jak to jest, że Ty jeden / Sprawiasz, że się ciągle uśmiecham / Ogrzałeś moje serce /Gdy to była hipotermia”. Do utworu powstał również teledysk, który został w całości zrealizowany w technologii AR, a za jego produkcję odpowiada MindProductions.

Oprócz nowej piosenki, Marissa podzieliła się ze słuchaczami informacją o debiutanckim albumie. “Fatamorgana” pojawi się na rynku 23 czerwca 2023 i znajdą się na nim dobrze znane i lubiane single artystki: “Wczoraj, “Nieodebrane” oraz “Zapomnieli”. Album dostępny jest w przedsprzedaży tylko na stronie www.muzyka.sklep.pl. W preorderze zamówić można również specjalny, limitowany drop merchu – wśród niego bluzy, koszulki oraz plakaty. A już 20 kwietnia 2023 możecie usłyszeć Marissę na żywo, podczas jej pierwszego koncertu. Artystka zagra w klubie Blue Note o godzinie 20:45 w ramach NEXT FEST Music Showcase & Conference. Więcej informacji, pełen line-up oraz bilety na stronie www.nextfest.pl

Polecane

Share This