„Temat zastępczy, zalewa nas wkur*enie, a po cichu przychodzi globalne zniewolenie” – nowy numer od Bilona i Paprodziada

"Good Bye Babilon” to najbardziej letni utwór z albumu „MURAL”


2021.07.30

opublikował:

„Temat zastępczy, zalewa nas wkur*enie, a po cichu przychodzi globalne zniewolenie” – nowy numer od Bilona i Paprodziada

Mimo lekkiego brzmienia i potencjalnie idącego za tym lekkiego przekazu, to kolejny utwór traktujący o wartościach wyznawanych przez grupę Larum. Bilon HG, Paprodziad i Szwed Swd po raz kolejny łamią muzyczne bariery i pokazują, że nawet na letnim, lekko brzmiącym podkładzie można dawać pozytywną energię w wartościowy sposób, wedle wyznawanych przez siebie zasad. Klip został zrealizowany na Helu.

Ekipa LARUM to trzech ziomów (Paprodziad, Bilon HG i Szwed Swd) połączonych pasją robienia muzyki z przekazem, nie zapominając o dobrej zabawie. Album pt.”Mural”, to zbiór utworów stworzonych w hemp studio, w czasie trwania plandemii. Proces twórczy wywołany emocjami wynikającymi z zaistniałej sytuacj ograniczajacej naturalne prawa człowieka.

W jednym z utworów można usłyszeć cały skład Hemp Gru w kolejnym słowiańską wokalistkę Sati Sauri oraz młodą wokalistkę Gabrielę „Gabe” Kupczyk. Za całą produkcję oraz realizację albumu odpowiada Szwed Swd, a w singlu „Świadomość” gościnnie udziela się mistrz Leszek Możdżer. Staramy się zaznaczyć ważność samodzielnego myślenia i zwrócenie uwagi na szeroko stosowane socjotechniki kreujące wspólną mentalność cywilizacji. ” – tak grupa Larum opisuje swój album.

Zamów album „MURAL” – kliknij na okładkę poniżej.

Polecane

Share This